Najdi forum

Dvoglava mečna mišica

Spoštovani,
stara sem 23 let in pred nekaj dnevi me je med sedenjem v levi mečni mišici zgrabil krč, ki ni popustil kar nekaj časa. Naslednji dan me je mišica rahlo bolela, vendar je bolečina, ko se je mišica ogrela, popustila. Dan kasneje bolečin nisem več čutila in sem šla kosit zelenico. Zvečer pa me je mišica ponovno zelo bolela, da sem težko stopila na nogo. Zdaj že tretji dan med hojo ne morem povsem iztegniti noge in lahko hodim le po prstih, pa še to ne s popolno obremenitvijo noge. Bolečine so prisotne le med hojo, najhujše pa so v predelu pod kolenom. Celotna mišica je precej trda in boli tudi ob pritisku, ni pa otekla ali rdeča, tudi modrice ni nobene.
Za kakšno poškodbo bi lahko šlo in kako si lahko pomagam? Je nujen obisk pri zdravniku ali lahko še nekaj dni počakam?
Že vnaprej se Vam zahvaljujem za odgovor.

Spoštovani,

zelo verjetno gre za delno poškodbo mišice. Priporočam obisk zdravnika, tam pa klinični in ultrazvočni pregled.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close