Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe Boleča trtica več let po porodu

Boleča trtica več let po porodu

Pozdravljeni,

pred štirimi leti sem rodila dvojčici (vaginalni porod). Od poroda dalje me boli trtica, ko sedim. Pred nekaj meseci je bolečina postala stalnica. Boli me pri sedenju in ležanju na hrbtu (tudi ponoči). Zdravnik pravi, da se ne da pomagati. Je to res? Splet omenja nekaj možnih rešitev, tudi “nastavitev” trtice. Lahko težavo rešim samo v okviru zasebnega zdravstva ali lahko pomaga tudi javno zdravstvo?

Hvala za odgovor.

Spoštovani,

priporočam, da za začetek naredite slikanje križnice in trtice z magnetno resonanco (MR) ter z računalniško tomografijo (CT) in da nato pridete na pregled s posnetki. Tedaj vam bom zelo verjetno lahko dal nasvet za zdravljenje. Menim, da bi to moralo biti izvedljivo tudi v javnem zdravstvenem sistemu.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close