Najdi forum

mr torkalne hrbtenice

Pozdravljeni imam težave z omoticami in ravnotežjem zato me je nevrolog poslal na mr torkalne hrbtenice dobila sem izvide izrazito poudarjena torakalna kifoza blage do zmerne spremembe srednjega dela torakalne hrbtenice hodroza in spondiloza.Spinalni kanal je primerno širok prikazana mOdula ima primeren signal utesnitev nevralnih struktur ni ostale prikazane strukture izgledajo v mejah normalnega. Ali je možno da se to pojavlja zaradi hrbtenice omotičnost brez ravnotežja in če mi vi lahko pomagate hvala lp

Spoštovani,

omotičnost se lahko pojavlja zaradi hrbtenice, vendar ne prsne, temveč vratne. V izvidu MR ne navajajo nič takšnega, kar bi potrebovalo operativno zdravljenje.

S težavami, ki jih navajate, se ukvarjajo nevrologi, otorinolaringologi in internisti kardiologi, saj lahko vzroki zanje segajo na njihova strokovna področja.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close