Najdi forum

Bolečine v kolenu

Pozdravljeni!
Pred leti sem si poškodovala koleno, ki se je dobro popravilo. Nato me je pred dvemi leti začelo koleno zelo boleti in biti skoz otečeno. Po obisku pri zdravniku sem dobila napotnico za magnetno resonanco in fizioterapijo. Na magnetni se ni nič takega videlo in tudi fizioterapija mi ni pomagala. Poleg vsega sem si pred osmimi meseci zvila gleženj na isti nogi. In zdaj me vse čedalje bolj boli. Koleno in noge so skoz otečene. Bolečina je prisotno vsak dan. Pregibi pri kolenu se sliši zvok oziroma škripanje. Zdravnik mi je priporočal naj 10dni jemljem nalgesin s (zvečer in zjutraj), kar pa ni pomagalo. Zdaj ne vem na koga naj se obrnem, da bi rešila ta problem. Ker me to ovira pri vsakdanjem delu (služba stoječa), sprehodi in ostale aktivnosti mi delajo probleme.
Naj povem, da sem stara 30 let.

Hvala za odgovor in lep pozdrav,
Anamarija

Spoštovani,

priporočam, da opravite novo slikanje kolena in slikanje gležnja z magnetno resonanco in da pridete nato na pregled že s posnetki in izvidoma slikanj z magnetno resonanco. Na osnovi kliničnega pregleda in pregleda posnetkov magnetne resonance bom zelo verjetno lahko ugotovil, kaj je vzrok za težave ter predlagal in/ali izvedel ustrezno zdravljenje.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close