Najdi forum

izvid radiološke preiskave

Pozdravljeni,

Zanima me samo kaj pomeni: v predelu vratu desnega humerusa je na posnetku rame viden permeativni vzorec razredčitve kostnine.

Hvala in lep dan.

Spoštovani,

navedeno pomeni pikčast vzorec razredčitve kosti vratu desne nadlahtnice (kot da so jo najedli molji).

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Pozdravljeni,

Najprej se vam zahvaljujem za odgovor.
Ali je to lahko kaj nevarnega? Splošni zdravnik me je pod nujno poslal k ortopedu, prav zaradi te razredčene kostnine. Namreč že dva meseca me boli rama, zdaj že cela desna roka, najhuje je postalo ponoči. Včeraj sem dobila celo blokado, vendar zaenkrat ne pomaga. Ali je možno, da je to sindrom zamrznjene rame ali je lahko tudi kaj drugega ?

Hvala in lep dan!

Spoštovani,

prosim. Tega ne morem komentirati, saj imam premalo podatkov. Priporočam pregled pri ortopedu, na katerega ste že bila napotena.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close