Najdi forum

Bolecine v kolenu po operaciji

Pred letom dni sem imela opraciji kriznih vezi in meniskusa. Tkivo za vez so mi vzeli iz zadnjega dela stegenske misice. Meniskus pa so zasili. Hodila sem na fizioterapije in tudi doma veliko sama delala. Po 8 mesecih sem zacela s tekom. Takrat me je zacelo boleti koleno. Tudi, ce sem sla na kolo so se pojavile bolecine. Ce sem prepesacila malo vec (1,2 km) so se mi na notranji strani kolena spet pojavile bolecine. Od marca do vceraj sem bila 3x pri ortopedu. (2 razlicna) In oba sta mi rekla, da je s kolenom vse ok, da pa se lahko pri nekaterih ljudeh te bolecine pojavljajo se leta po operaciji. Po pregledu sodec sta oba zatrdila, da ni potrebe po magnetni resonanci. Naj si mazem z voltarenom in delam vaje za koleno. Kaj menite vi? So te bolecine normalne? Res lahko ortoped na pregledu z roko otipa, ce je vse ok s kolenom? Ko mi je premikal koleno nisem imela nobenih bolecin. Zdaj bolecine vcasih so, vcasih pa ne. Vcasih mi koleno otece minimalno, skoraj neopazno. Hvala za vas odgovor

Spoštovani,

vsekakor priporočam, da opravite slikanje kolena z magnento resonanco (MR). Glede na težave, ki jih opisujete, se notranji meniskus zelo verjetno ni zacelil oziroma se je ponovno strgal. Nato priporočam pregled s posnetki in izvidom MR. Mazanje z Voltarenom odsvetujem.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close