Najdi forum

Rdečica nad zvinom

Pozdravljeni,
Pred petimi dnevi sem utrpel hud zvin gležnja, po obisku urgence, so me poslali domov, nogo pa mi obvezali s povojem.
Prvih nekaj dni bolečin skoraj nisem imel, danes pa se je bolečina vrnila in na zunanjem delu se je pojavil rdeč madež ki je pekoč na dotik. Ali je možno da je prišlo do vnetja?
Večkrat na dan sem si oteklino hladil z ledom, kakšna je verjetnost da je to omrzlina.
Hvala, lep pozdrav.
Dejan

Spoštovani,

rdečina je zelo verjetno povezana z vnetjem, ki pa je najverjetneje posledica lokalnega izlitja krvi in/ali poškodbe tkiva, lahko pa tudi posledica prekomernega hlajenja. Verjetnost, da gre za bakterijsko vnetje, je zelo majhna.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close