Forum.Over.Net

Nepremičnine

SELITVENI SERVIS V LJ.

Default avatar

Pikapolonica

Mi lahko svetujete kakšen preizkušen dober selitveni servis na območju Ljubljane, ki je pri selitvi zanesljiv in natančen? Morda še vaše izkušnje in cene...

Najlepša hvala za vaše odgovore in lep dan še naprej!
Default avatar

SeaWolf

PLajaTeam - SELITVE.SI - pri nas v firmi smo bili z njimi najboj zadovoljni med vsemi...

Vse kontakte imajo na spletni strani - www.selitve.si

lp
Default avatar

Nadja33

SeaWolf, hvala za informacijo. Tale odgovor pride tudi meni zelo prav.
Default avatar

jasna123

Nas so preselili iz podjetja seletev.com . Deloma smo selili v tujino, nekaj na odpad... Ni jim bilo odvec seliti po nasem urniku, so zelo prilagodljivi. Ekipa je vrhunsko usposobljena in zelo prijazna. Ceno so nam dali 20% nizjo od vseh ponudb. Priporocamo. Kontakti na selitev.com ali 041 555 525 l.p.
Default avatar

jasna123

se opravičujem.. SELITEV.COM *
Default avatar

AnaBanana

Hm, koliko pa to kaj stane? Približno? (se mi namreč tudi sanje ne a je to 50 ali 1k eur ...)
Čisto klasična selitev me zanima - iz stanovanja v stanovanje :)
Default avatar

jasna123

AnaBanana.

Teli SELITEV.COM ti bodo takoj odgovorili in povedali ceno. Za razliko od drugih, od katerih sem dobila ponudbe en teden kasneje....

lp
Default avatar

Uspešno preseljen s selitvneim servisom :)

Hvala za tale forum, sem tudi sam uporabil navedene poste in se odločal mko smo potrebovali selitveni servis.

Na prejšnjih postih sem videl selitveni servis plaja in na njigovi spletni strani http://www.selitve.si objavljen aktualni cenik s klikom na cenik oz. direktni link: http://www.selitve.si/cenik.html. Cene smo preverili in so tam - tam zato priporočam preverjene izvajalce in ne samo "koliko je cena", saj je cena kompletne selitve zanemarljiva v primerjavi s ceno vrednosti blaga celotnega imetja ( npr. samo novo kompletno spalnico in montažo pri prodajalcu smo dali več kot za celo selitev preostalega celega 2-sobnega stanovanja !?! )

Bolj je važna kvalitetna storitev in nepoškodovano blago ter prilagodljivost samega servisa.

Jaz sem takrat malo preverjal trg in se seveda odločil za te, saj so me prepričali tako z referencami kot tudi načinom dela. Pri nas doma smo bili z njimi več kot zadovoljni, če se bomo še kdaj selili se vsekakor obrnem o na njih.

Končna odločitev vsakega posameznika pa je seveda prepuščena vsakemo posebaj...

lp na novo vseljeni "Štajerc v Ljubljani" :)
Default avatar

tisatisa

živjo!

seveda ni vse v dnarju. dobro zrihtano delo brez poškodb se mi zdi bolš kot pocen pa pou razbitga hehe.

jez vam priporočam http://www.prosel.si/ . poznam tipa še od prej k je delau za en drug servis pa je šu pol na svoje.
ko smo tist star servis vzel na šihtu se je ta dečko še najbol trudiu, tako da čist prau da je šeu na svoje.

lep dan nasmejan!
Default avatar

andrejanovak

selitev.com so super.
lp
Default avatar

darja domžale

zdravo,
mi smo pa porebovali selitev iz ptuja v domzale, in se nam ni placevalo po 300 eur in vec za selitev pa sem zasledila nek selitveni servis ČISTOP ki se v osnovi ukvarja z čiščenjem in hišnimi storitvami in se dogovorila za normalno ceno, se mi zdi da je prislo okrog 32 eur na uro z dvema delavcema, so pa rekli da imajo kombi in prikolico za lastne potrebe in da z veseljem priskočijo na pomoč čeprav je bila selitev v nedeljo.

Kolikor sem izvedela niso strokovnjaki za klavirje in ostale obsežne projekte.
meni so prišli zelo prav zato priporocam ce imate kaj malega kar gre v klasicen kombi :)

nasla sem jih pa tukaj na Selitveni servis Ljubljana
Default avatar

tudi mene

andrejanovak je napisal/a:
Tudi mene so selili na Hrvaško. Za čez mejo so imeli vse papirje spisane, tako da je potekalo brez težav. Všeč mi je bilo ker sem se lahko dogovorila za dan in uro. Tudi držali so se je.
Default avatar

free lunch

vbrasa je napisal/a:
A lahko nehaš delat reklamo za svojo firmo - po celem portalu te je polno. Lepo se dogovori, pa plačaj, ne pa, da se pretvarjaš, da si zadovoljna stranka od košnje trave do tapeciranja, selitev in visokih gred ... Ne zezaj se, ker boš nekomu stopil na živec in te bo prijavil - oglaševat se moraš z vsemi podatki firme, ne tako, kot to delaš ti, in itak ne bo problem dokazat, kdo je nalepil vse te poste v zadnjem času.
Skratka, samoreklama, da ne bi kdo nasedel hvalisanju.
Default avatar

Janko-gasilec

Selitveniservis.org - 041 555 525