Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Stanje po operaciji

Stanje po operaciji

Lep pozdrav,

stara sem 35 let in pred letom in pol operirana na hrbtenici,,,hernija L5-S1. operirana v splošni anasteziji, operacija je potekala brez zapletov. Cca 12 ur po operaciji, ko sem probala prvič zaspat pa se je začelo dogajati, da ko sem tonila v spanec sem nenormalo trzala, premaknilo roko, nogo, glavo. In pa mišična slabost, ko sem si obuvala nogavico, tretji dan operacije…počasi obula nogavico, stegnila nogo ..vse ok, ko pa sem vstala iz postelje (po pravilih), bolečina v predelu piriformisa. Ta bolečina je vztrajala celih štirinajst dni, mišica pa še vedno razdražena. Trzljaji so še vedno prisotni, tudi tako močni da ne morem zaspati…vrže mi celo telo za 5cm v zrak, kot da bi me nekdo z elektriko. Nevrologi ne najdejo vzroka, pravijo, da gre za benigni mioklonus, kar pa se ne strinjam. Krvna slika je ok. Emg ok. EEg nisem imela. Mišice so čudne se prehitro raztegnejo, včasih občutek kot da se parajo.Prepričana sem, da je trzljaje sprožila anastezija in da obstaja fizični vzrok, zato vas prosim za mnenje. Kaj bi lahko bil vzrok trzljajem in šibkosti mišic. Zaradi operacije sem bila tudi veliko pod stresom, strah, kar pa mislim da je normalno. Po operaciji sem se dobro počutila in bila vesela, da je za mano…potem pa to. Vitamin B, železo, ok, elektroliti ok, jemala B vitamin pa ni bilo boljše. Mogoče zastrupitev? Kakšne preiskave? Sem kadilka.
Hvala za odgovor

Spostovani!

Mozno je, da je bil organizem izcrpan in zelo senzibilen ze pred operacijo in je bila operacija samo pika na i.
Ce so bila jetra in zivcni sistem obremenjena ze prej, lahko organizem potrebuje dlje casa, da se regenerira.
Mozno je tudi, da gre tudi za prisotnost tezkih kovin (med drugim gre tudi za zobne zalivke). Natancen vzrok bi ugotovili s testiranjem.

Ne glede na ugibanja, vam priporocam kuro razstrupljanja z vulkanskimi minerali (Zeolit) in bazicno dieto.

Vse dobro!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close