Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Nadledvične žleze, holesterol in ledvica

Nadledvične žleze, holesterol in ledvica

Spoštovani,

pri nastopu na novo vodilno delovno mesto so mi ugotovili obojestransko povečani nadledvični žlezi in dve cistici v levi ledvici. Sicer imamo v družini Sy Alport, pri čemer pa jaz razen proteinurije (0,45g/l) in povišanega holesterola (okrog 7) nimam drugih težav. V zvezi s proteinurijo mi je bilo predpisano zdravilo Mycardis, kjer pa razen učinka s slabim prenašanjem nizkega pritiska t.j. okrog 100 (sicer ga imam normalno okrog 115) ni bilo zaznati večjega vpliva na padec proteinurije. Proti hiperholesteriji pa naj bi jemala antilipetike, vendar imam v zvezi s tem pomisleke predvsem v strahu pred stranskimi učinki na ledvice. Ostali izvidi so takšni kot so vedno bili – torej v normalnih okvirih.
Kaj menite kaj naj storim – naj se še naprej upiram tradicionalni medicini in skušam še naprej skrbeti za zdravo prehrano, kako naj ravnam v zvezi s povečanimi nadledvičnimi žlezami?
Bojim se namreč, da se sprožil plaz preiskav brž ko se bom pojavila pri tradicionalnih zdravnikih iz izkušenj svojega očeta pa dobro vem kam vodi Sy Alport.
Počutim se namreč čisto dobro, menim, da sem v dobri kondiciji, je pa tudi res, da se počasi kažejo znaki prehoda v klimakterij, ki morda vplivajo tudi na nihanje hormonov. Stara sem 48 let z ITM = 19.

Že v naprej hvala za vaše mnenje in napotke.

Irenca

Spoštovani!

Po mojem mnenju bi bilo smiselno obiskati terapevta za celostno zdravljenje, ki bi vas na podlagi odkritih vzrokov usmeril naprej.

Glede nihanj hormonov bi vam veliko povedal hormonski test, ki se izvaja preko sline.Za več informacij lahko pokličete v ordinacijo.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close