Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Telesna temperatura

Telesna temperatura

Živijo

Se opravičujem, če sem mogoče popolnoma zgrešil pod katero rubriko naj napišem svojo temo. Upam, da bo tudi tukaj dobro in da bom dobil pomoč.

Namreč, v zadnjem mesec sem izgubil ogromno kilogramov…torej okoli 11 kg…. vendar naj povem v začetku, da sem imel normalne obroke…torej zajtrk in potem kosilce, le popoldan oziroma zvečer sem pojedel kakšno sadje.

Torej, v torek pa sem zbolel ampak mi nekak ni jasno neko dejstvo, da nikakor ne morem temperature spravit izpod 37,2 …..
Počutim se dobro, jem prav tako dobro ampak me ubija dejstvo…da se že od srede bolj kot ne tičim v notranjih prostorih…
K zdravniku bi lahko šel, ampak vsi vemo z kakšnim hitrim postopkom bi nas odpravili.. kaj mi priporočate vi z svojimi izkušnjami ?
Trenutno je moja zmerjena temperatura 37,5 ampak počutje zelo dobro.

Jemal sem lekadole 500 mg ampak ko sem ga zaužil sem po kakšnih urci pa pol zašvical kot nilski konj,se preoblekem in potem normalno naprej…. kasneje sem zmeril in ponovno mogoče temperatura 37,2… heh… ni mi jasno

Prosim za pomoč oziroma nasvete

P.s.: Namreč jutri imamo planiran mesni piknik in komaj čakam 🙂 heh

Spoštovani!

Z vidika alternativne medicine, je povišana telesna temperatura odlična, ker v takem stanju imunski sistem sam opravi z bakterijami, virusi…Naš nasvet je,da ne jemljete Lekadolov in podobnega, ter, da počivate. Nisem pa čisto razumela, kako ste izgubili v enem mesecu 11 kg.Če niste bili na dieti, bi morali iskati vzrok tudi za to.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close