Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo alergija na sladkor

alergija na sladkor

zanima me katere sladkorje lahko uživamo , če je bicom test pokazal alergijo na sladkor

zadrvnica je omenila , da agavinega

ali lahko uporabljam fruktozo, glede na to ,da lahko je vse sadje

kaj je s trsnim sladkorjem

lpg

Mislim, da ne obstaja alergija na sladkor. Potem bi morali biti alergični tudi na krvni sladkor …

Agavin sirup je prav tako slab, kot kristalni. Trsni isto.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

hvala za odgovor

veste otroku je težko prepovedati vse dobro, posebej če ima rad sladko in je bil na to navajen pet let, pač je bioresonanca pokazala alergijo na sladkor, sicer je zdravnica razlagala, da je to zaradi glivic , ki si jih je nakopal zaradi antibiotikov (nima tiste najhujše oblike Cancida a…..)

jaz sem se odločila nadaljevati s homeopatskim zdravljenjem, ki je bilo do sedaj uspešno s tem , da sem sinu omejila živila , na katere je po BT alergičen (jajca, mleko, med, lešnike in “sladkor”) in ukinila tudi belo moko

in prav za sladkor mi je najtežje, saj je težko dobiti sojin ali rižev sladoled tu v tem delu sovenije, brez sladkorja oziroma tudi ogromno drugih živil vsebuje sladkor (klobase, keksi, vegetarjanska majoneza,kečap ipd)

sedaj, ko sem mu omejila ta živila, se mu je izcedek iz nosu, ki ga ima že od februarja, nekoliko zmanjšal, lažje govori in posledično se mu ne cedijo sline iz ust

zato vas sprašujem ali ima lahko sladkor vpliv na njegovo žrelnico, ali je zadosti, da v tej naši “dieti” nadomestim navadni sladkor s fruktozo in trsnim sladkorjem ali kaj……storiti

lp

Kot sem že večkrat napisal: otroci ne morejo odločati o tem, kaj je za njih zdrava hrana. Torej bo vaš otrok jedel to, kar mu boste dali in kar je za njega dobro. Vaša težava pa je v tem, da vam terapevtka ni zadosti razložila, kako škodljiv je sladkor in kakšne so povezave med posameznimi zdravstvenimi težavami in zakaj je sladkor med BRT prepovedan. Še enkrat ponavljam: ves sladkor, ne glede na ime.

Če je vaš otrok dobival antibiotike, so uničili tudi dobre črevesne bakterije. Obnova črevesne flore traja najmanj tri mesece in v tem času se na ta prazna mesta zelo rade naselijo različne glivice – ne sami kandida. So še tudi druge, ki nimo nič manj nevarne. Ker je črevesna flora napačno sestavljena, se zamaši črevesna limfa in tudi limfa v glavi. In potem se pojavijo simptomi, kot pri vaše otroku: izcedek iz nosu, povečana žrelnica, pa tudi vnetje ušes.

Glivice se hranijo s sladkorji, zato je sladkor tako nezaželjen.Tudi alergije se pojavijo zaradi “luknjaste” črevesne flore – celice imunskega sistema so nezaščitene in alergično reagirajo na snovi, na katere drugače sploh ne bi.

Upam, da ste razumeli povezave: ne zadostuje samo zdravljenje alergij, ampak je treba pozdraviti črevesno floro.Nekaj mesecev stroge diete in dobra terapija, pa bo otrok brez simptomov.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Spoštovani,

meni pa se po zaužitju sladkorja pojavijo srbeče pike po rokah. To se mi dogaja samo po zaužitju naravnega sladkorja – belega, kot tudi sadja, medu, raznih sirupov. Ne pojavi pa se pri uživanju sladil npr. natrena.

Rada bi opravila test na fruktozno intoleranco, pa ne vem kam se naj obrnem.

Hvala za pomoč in lep pozdrav.

Vesna

Spostovani!

Mozno je, da vam manjka dolocenih encimov za presnovo sladkorja.Treba je ugotoviti vzroke za tako pomanjkanje. Vem samo za test z bioresonanco.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Spoštovani,
kje pa se opravijo taki testi in kako potekajo?

Hvala in lep pozdrav.

Vesna

Spoštovani!

Če želite, pokličite v ordinacijo. Natančno vam bomo razložili, kako test poteka.

Vse dobro!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close