Najdi forum

limfom

pred kratkim sem prebolela nehdgkinov visokomaligni limfom. limfom se mi lahko ponovi, seveda pa upam, da do tega ne bo prišlo.
zanima me, kaj mi svetujete v mojem primeru? kaj lahko še storim sama, da bi preprečila ponovitev bolezni?

Pozdravljeni!

Če slišim besedo limfom, takoj pomislim na mrtve zobe. Če jih imate, jih morate TAKOJ izruvati, ne glede na njihovo stanje na rentgentskih slikah. Zobozdravnik naj se potrudi in zelo dobro očisti vse ostanke okrog zoba (še posebej okrog čeljustne kosti).

Naslednji ukrep je : razstrupljanje, razstrupljanje, razstrupljanje!!! O tem ne bom podrobneje pisal, če vas kaj zanima, vprašajte.

Na nobeno vrsto raka ne moremo tako “lahko” vplivati kot na limfom. Zgornji ukrepi ponavadi že zadoščajo, da ne pride do ponovitve.

LP

Dominik Golenhofen

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Poznate morda metodo razstrupljanja v ustih z olivnim ali soncnicnim oljem (20 minut zjutraj na tesce zvrkljamo olje po ustih in razstrupilo naj bi se celo telo, predvsem zobje in usta)- kaj menite o tem?
Sama sem noseca in me obcasno bolijo vratne bezgavke, tudi usesa in sem pomislila na zobe, ceprav sem bila pred tremi meseci na kontroli. KLjub temu, da imam zobe popravljene, v primeru “sesanja” spodnjega zoba cutim cuden okus v ustih. Kaj narediti v primeru, ce zobozrdavnik ne vidi nic, pa gre kljub temu za pomembno gnitje ali vnetje zoba ali dlesni?

Kaj predlagate (z upostevanjem na nosecnost)?

Koliko casa traja pregeld pri vas? Je primeren v nosecnosti? Kaj se da z njim pozdraviti? In kaksna je cena tretmana?

Najlepsa hvala za odgovor!

Pozdravljeni!

Kako po vaše izgleda razstrupljanje? Prosim, če lahko malo opišete.

Hvala in lep pozdrav!

Kristina Modic Ne-Hodgkinov limfom 2004/2005 http://monoblog.over.net/kristina/ http://krstina_modic.tuditi.delo.si/

Tudi mene bi zanimalo, kaj in kako naj poteka razstrupljanje? Kaj bi bilo primerno za otroka?

Lp, petra

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

Kakšno razstrupljanje imate v mislih; z aparatom za noge ali žvrklanje olja v ustih?

Pozdravljeni!

Metoda, ki ste jo opisali je zelo dobra in tudi sam jo rad priporočam svojim pacientom. Tudi pri vaših težavah bi jo bilo dobro uporabiti. Verjetno jo že izvajate?

Na rentgentskih slikah mrtvih zob se lahko samo v 50 odstotkih zanesljivo vidi, če so tam vnetja. Okus, ki ga čutite v ustih pa lahko pride tudi iz sinusov. Na vsak način bi se bilo smiselno posvetovati še s kakšnim drugim zobozdravnikom ali otorinolaringologom.

Nosečnicah vedno priporočam, da si čim manj zdravijo zobovje. Če gre pri vas res za vnetje, bi ga bilo dobro pozdraviti, vendar ne z antibiotiki!

Pregled pri meni traja 90 minut in stane 18.000 SIT. Pacienta obravnavam vedno celostno, iščem vzroke bolezni in ne zdravim simptomov.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Pozdravljeni Kristina!

Pri razstrupljanju moramo najprej mobilizirati (premakniti, zbrati) v telesu vskladiščene snovi in jih nato izločiti. Najpomembnejši organ za izločanje je črevesje. Pri skoraj vseh, ki morajo razstrupljati, je črevo blokirano, zato je najprej potrebno klistiranje in kolonska hidroterapija. Glede na stopnjo zastrupljenosti je potrebno 1-6 klistiranj na dan, pri limfomu 4-6 na dan.
Samo po sebi umevno je, da je potrebno pri tem spiti najmanj 3 litre dobre, kvalitetne vode (in to ni tista iz pipe!) in da je na jedilniku veganska prehrana (nič živil živalskega izvora).
Dodaten ukrep so bazične kopeli, s katerimi čistimo kisle usedline, ki so se vskladiščile v telesu (na primer 2 x na teden bazična kopel, ki mora trajati najmanj 90 minut in dnevno nožna bazična kopel, ki ne sme biti krajša kot 30 minut).
Nato se posvetimo strupom, ki so se nabrali v telesu; njihovo izločanje lahko pospešimo z zelišči, homeopatskimi zdravili, čaji ali zelenjavnimi sokovi. Po mojih izkušnjah so zelenjavni sokovi najbolj učinkoviti.
Zelo pomembno pri razstrupljanju je, da najprej pripravimo poti po katerih se bodo strupi izločali in šele takrat mobiliziramo strupe. V nasprotnem primeru lahko naredimo še večjo škodo (strupi se skoncentrirano naberejo v organih izločanja, ne morejo pa se izločiti).
Zgoraj opisan postopek lahko izvajajo tudi otroci, ki z veliko manj predsodkov sodelujejo pri klistiranju, kor pa si odrasli mislimo. Kmalu tudi opazijo, da jim gre bolje, kar je najboljša motivacija.
Če takšno razstupljanje izvajamo nekaj mesecev, se tudi pri najtežjih boleznih veliko izboljša.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close