Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo bioresonančna…?

bioresonančna…?

Lep pozdrav!
Moram reči, da sem na tale forum dolgo čakala in sem strašno vesela, da ga končno imamo! Le počakajte, da se razve… Boste lahko le še na naša vprašanja odgovarjali :-))
In, prvo vprašanje…
Slišala sem že za zdravljenje z bioresonančno…, vendar vedno v zvezi z alergijami. Se torej s to metodo zdravijo le alergije, ali tudi druge bolezni? Prosim, če opišete ta način zdravljenja. Da bom vedela, ali naj vas sploh sprašujem naprej… K sreči z alergijami nimamo težav, čeprav sem že slišala, da pogosti bronhitisi lahko pomenijo neko vrsto alergije. Astma (pri 4.letnici) je bila izključena. Sicer z obotavljanjem, a vendarle. Še vedno pa ji moram dajati Flixotid (vpihe).
Za razlago se že v naprej zahvaljujem

Pozdravljeni!

Ker je bioresonančna metoda celostna metoda, ki zdravi vzroke bolezni in ne simptome, lahko z BRT zdravimo zelo veliko bolezni. Največja prednost te metode je, da lahko s pomočjo aparata in ampul zelo dobro diagnosticiramo (poiščemo prave vzroke za nastanek bolezni). Tako lahko pri testiranju odkrijemo šibke točke v telesu (alergije), ki s simtomi niso jasno izražene (kožne alergijske reakcije), so pa bistvene pri zdravljenju obstoječih simptomov (bronhitis, astma).

Vzrok za težave vaše hčerke so lahko prikrite alergije, ki na primer na koži niso vidne. Ker so bolezni pluč močno povezane z bolnim črevesjem (po tradicionalni kitajski medicini sta meridiana pluč in črevesja partneska meridiana), je potrebno testirati črevo (na primer z BRT).

Vpihavanje kortikosteroidov je slaba rešitev, saj z njimi samo potlačimo simptome.

LP

Dominik Golenhofen

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close