Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Pomanjkanje energije

Pomanjkanje energije

Zadnje leto pri sebi opažam, da mi nekako manjka energije. Najboje se to kaže v službi, ko imam pred sabo neko delo, ki ga imam sicer veselje opravljati, vendar pa kar nekako čutim neko “meglo v glavi”, zarai česar nisem tako učinkovita, kot si želim, da bi bila. Opažam pa podobno tudi doma.
Sicer sem ravno opravila zdravstveni pregled v službi, kjer je bilo vse ok. Službo imam sicer kar zahtevno, vendar jo rada opravljam. Doma imam dva majhna otroka.

Se pa trenutki, ko nimam energije pokažejo tudi na mojih očeh – takrat so motne, videti so utrujene. Poleg tega imam večkrat na koži na obrazu kakšne lišaje.
Veliko se zadnje čase govori o razstrupljanju, pa o pravilni prehrani – sem pa ob ogromni količini raznih, tudi nasprotujočih si informacij zbegana.
Mi lahko svetujete, kje in s čim naj pričnem, da si nekako povrnem energijo?

Vnaprej se vam zahvaljujem za vaš odgovor.

Spoštovani!

Pri kronični utrujenosti so vedno obremenjena jetra (kar potrjujejo tudi simptomi na očeh).
Predlagam vam nekaj ukrepov:

1.Pojdite v posteljo pred 11.uro, zadnji obrok naj bo vsaj 3 ure pred spanjem
2.Prehrana naj vsebuje 3 glavne obroke (vmes kak sadež ali oreščki)
3.Pijte vsa 2l tekočine dnevno (voda, čaji, nesladkana limonada)
4.Izogibajte se sladkorju in preprostim ogljikovim hidratom
5.Omejite mlečno, meso, slabe maščobe
6.Uživajte laneno in ostala hladno stiskana olja
7.Naredite kuro -vsaj 2 meseca (odvisno od sprememb v počutju), s kvalitetnim B complexom( Terra Nova).
8.Uživajte veliko zelenjave in nekaj sadja

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close