Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo kandida, čiščenje telesa

kandida, čiščenje telesa

Pozdravljeni,
že par mesecov opažam, da imam kandido (znaki so dolgoletni: napihnjenost, napenjajnje, boleč trebuh, ankne, utrujenost, depresija, anksioznost…). Zdaj pa sem trdno odločena, da jo odpravim. V prejšnjem tednu sem očitno začela napačno: prešla sem le na prehrano, ki se jo lahko uživa med zdravljanjem kandide. Vsakokorat ugovotim nekaj novega, včeraj sem opazila, da bi se morala najprej raztrupiti. Tukaj pa se mi pojavlja dosti vprašanj:

– se lahko začnem čistiit z detoxom? kako to poteka, najprej detox in potem prehrana?
– prebrala sem glede klistiranja: koliko časa to traja: en teden, mesec, vsak dan?
– v dilemi sem glede ovsenih kosmičev: nekje piše, da jih lahko jem, nekje ne?
– bi morala izločiti tudi meso in mlečne izdelke, če želim “uničiti” le kandido?
– ali je pri vsem tem bolje, da grem na bioresonanco?

HVala za vaše odgvore.

Spoštovani!

Ko se odločimo za spremembe v smislu protiglivične diete, se nam stanje začasno lahko tudi poslabša (odvisno od tega, kako močno smo bili obremenjeni s toksini oz. različnimi mikroorganizmi in tudi od tega, v kakšnem stanju so naši organi za razstrupljanje). Ravno zato je priporočljivo, da se razstrupljanja lotimo pod kontrolo nekoga, ki ima znanje o tem.
Samo klistiranje je priporočljivo, ponavadi ga v ordinaciji svetujemo v intervalih – npr.10 dni 1x dnevno, potem teden pavze, pa še 10 dni.
Priporočljivo je, da omejujete vsa živila, ki vsebujejo gluten, omejujete živalske beljakovine (mlečno, meso jajca) in uživate le hladno stiskana olja.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close