Najdi forum

resno vprasanje

verjetno smo bili večinoma skoraj vsi prevarani.
Meni se je to zgodilo na tok nizek način(prevare so vse nizke) , da nisem nč posumla ,da me vara.
No vprašanje pa je sledeče,kako naj ga začnem zasledovati,predvsem me zanima tista naprava k jo daš na auto in prisluškovalna naprava,da ga tudi slišm.
Koliko to priblino košta??????????

Odrasti

pusti ga pa mir!

Da se ti da. To diši že na obsedenost z nekom. Pusti ga.

pusti ga,zbrisi ga iz zivljenjenja,ignoriraj in poskusaj znova zaziveti,se zaljubi.to je najboljse mascevanje.

Kr nekdo napisal:

> Meni se je to zgodilo na tok nizek način(prevare so vse nizke)
> , da nisem nč posumla ,da me vara.

Če nič ne sumiš, da te vara, čemu ti bo prisluškovalna naprava??

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

ker sem na drug način zvedla,da me je prevaru,pa sem še zmeri z njim,rada pa bi preprečla oz. predvidla drugo prevaro.

Če bi rada preprečila drugo prevaro,jo ne boš nikoli.
če te hoče prevarati oz. biti s tabo in še z eno,potem bo.
daj pojdi spat in prespi zadevo,fanta pa pusti in pojdi na lov za drugim,pa bo.
si še premlada…

maš tud tako napravo, k jo daš na avto, pa od njega sam prah ostane

drugače je pa za tvojo dušo pogubno, če ga boš zasledovala
najbolje, da ga pozabiš na ta način, da uničiš vse kar te spominja nanj in začneš novo življenje, se začneš z nečim novim ukvarjati, kolesariti ali kaj podobnega…

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Najami detektivsko agencijo, če ti je že do tega…Ljudje smo si pač različni. Tel. najdeš v vsekem imeniku….

Drugače pa se mi nekaj zdi zanimivo…Pred približno tednom sem se slabo počutila, ležim v postelju in gledam en ornk blesav film… Gre v tem kako ena od sester sumi da jo vara mož, druga pravi (saj ne boste verjeli) nč zasledovati ga morava.. ta delo tako dobro opravi, da jo medtem ko sodišču dajeta dokaze – za razvezo, opazi detektiv, ki ji ponudi delo. Super ženska nato začne podstavlati sledilne naprave, kamere, snemati tel. pogovore… No na koncu ugotovi da jo vara mož… In ona vse to lepo dokumentira, in mu vrže v obraz ha pa si mislila da boš ti mene, gnida, okol prnesu…

Si dobila navdih tu?

Se opravičujem za zmedeno pisanje, ampak se mi ni dal…

Da se ti da! Life is too short for long faces.

Obilo uspeha!

Pusti ga in lahko noč. Volk dlako menja, karakterja ne. Zaplotniki so pač zaplotniki in ta bo skakal dokler bo lahko oz. dokler mu bo stal ta mali in še kasneje vsaj z mislimi. Ne troši energije. l.p.

Odrasti
Pusti ga pri miru
Pa nehaj take gluposti sprasvt

Meni se pa zdi tole izredno zanimivo, čeprav verjetno ni ravno prav in vsem po godu. Žal ti ne znam pomagati, ampak podpiram to, če se odločiš. Seveda pa razčisti po tem, da si z njim zaključila in stori to malo za šalo malo za res.

Mislim, da si se obrnila na pravi naslov. Ce si zainteresirana se lahko zmeniva za majhen biznis. Vse se je zacelo ko me je prevaral moj bivsi, sedaj pokojni fant. Takrat sem kot vsaka dovzetna punca razpoznala znake prevare. Domov je prihajal ob različnih poznih urah, na bančnem izpisku sem opazila neznane stroske, v njegova sluzba je postala polna konferenc v tujini tako je vse skupaj kmalu disalo po varanju. Odlocila sem se, da se z njim soocim in mu povedala svojo domnevo. Vse je po mosko zanikal zato sem pricela globje raziskovati. Vse njegove klice sem spremljala na mesecnem izpisku in mu pricela slediti ob njegovih izhodih. S prijateljico sva se usedli v njen avto in sledili mojega. Naloga je bila zamudna a kmalu sem ga prijela pri dejanju. Na njenem dvoriscu sem parkirala avto in cakala, da sta prisla ven, takrat sem ju fotografirala pri poljubu. Kmalu za tem sem mu povedala, da vem za afero in da me je prizadelo, ko je sprva vse zanikal. Poskusal me je pridoboti nazaj a zman. Postavila sem mu kovcke pred vrata in mu zazelela lepo prihodnost. Dva dni za tem je umrl v nesreci, kar me je kljub vsemu mocno prizadelo. Kakor koli……
Glede na receno lahko recem, da imam izkusnje v oprezanju in sem za skromno vsoto pripravljena storiti enako zate. Ce te zanima ti lahko pustim svoj mail, da se dogovoriva o detajlih. NE pusti se, cas je za resnico!

in ti si še kar na porstem… v kakšni državi živimo…hm…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close