Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Dora Plestenjak naj bi zlorabila vnuka

Dora Plestenjak naj bi zlorabila vnuka

V novi reviji Direkt, katere urednik je B. Požar, znan po opravljanju znanih Slovencev in po objavljanju nepreverjenih novic, Požar objavlja članek, da naj bi D.P. zlorabila 4 letnega vnuka, mama otroka naj bi sprožila preiskavo, ki pa se je kasneje ustavila. Zanimivo je, da je revija objavila slike, na katerih se D.P. slika s svojim nagim sinom (bratom Jana P.), na eni izmed zabav.

:)))

No sej so mel tud ze ene ideje da je jan plestenjak pedofil—kr neki si folk zmisl in potem take glupe govorice vi pa vse verjamete. Jao jao,kaksni ste to slovencki.

Papir prenese vse, ampak Požar v tem članku dejansko objavlja samo dejstva, seveda vkolikor si jih ni izmislil. Žena Domena Slane je dejanje prijavila centru za socialno delo v Karnju, ki so zadevo posredovali policiji, tožilstvo je vložilo zahtevo za preiskavo, ki jo je višje sodišče zavrnilo. Sveda vse skupaj ne pomeni, da je D.P. zlorabila vnuka, daleč od tega, je pa novica zanimiva vtoliko, ker ne gre za članek v smislu ” govori se…………”, “prijatelji pravijo…..”, ampak naj bi mama domnevno zlorabljenga otroka dejansko poizkušala sprožiti kazenski postopek.

kakšna krava more bit od slane žena….ojooojjj

Hja, sej tam v tisti Škofji Loki so vsi mal čudni.

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

kdo so to…? (spet :)))

lp ajs

Za ostale vem, ampak kdo je hudiča je Jan P.??

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

Če naj bi otrok dejansko zaupal mami, da naj bi ga D.P. božala po spolovilu, on naj bi moral njo, je verjetno pravilno, da zadevo prijaviš CZSD. Druga pot, če seveda verjameš lastnemu otroku, je da prekineš vse stike z osebo, ki naj bi otroka zlorabila. Ne poznam sodne prakse, amapk verjetno bi šlo za spolni napad na osebo, mlajšo od petnajst let

Spolni napad na osebo, mlajšo od petnajst let

183. člen

(1) Kdor spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z
osebo drugega ali istega spola, ki še ni stara petnajst let, pri
čemer obstaja očitno nesorazmerje med zrelostjo storilca in
žrtve, se kaznuje z zaporom od enega do osmih let.

(2) Kdor stori dejanje iz prejšnjega odstavka z osebo, ki še ni
stara deset let ali s slabotno osebo, ki še ni stara petnajst
let ali tako, da uporabi silo ali zagrozi z neposrednim napadom
na življenje ali telo, se kaznuje z zaporom najmanj treh let.

baje nek lomilec ž. src:)))

Ah ne, tisto je Dragon S., zamešala si. 🙂

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

aja :))) 1+1=2, Jan Plestenjak – pevec?

lp ajs

Jaz pa verjamem, da je res. Poznam Jana Plestenjaka, saj sem bil njegov Fan. Enkrat sva bila skup na WC in se je čudno obnašal; drkal si ga je in gledal mene. Če bi se ga dotaknil, bi mu razbil glavo ob školjko. Verjetno je to začutil, ker je strahopetec, se je premislil. Jaz pa nisem več hodil med te fane.

Kasneje sem slišal, da je preživel na morju z nekim starim homoerotične počitnice. Nič čudnega, očeta je izgubil in ga išče pri drugih moških. Izrojenost pa je podedljiva!

Pa brez zamere!

P.S. Ugotovil sem tudi, da posluha nima!

Species?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

pa kaj vi mislite da so v sloveniji sami svetniki? saj zato pa je tko kot je, ker vsi takoj zmajujejo z glavo “ne on pa že ne bi mogel narest česa takega”
kar se pa požarja tiče, kolikor se spomnim se je skoraj vse, o čemer je pisal izkazalo za resnico, on si nikoli ne izmisli dejstev, smao zvije jih v perverzen celofan

V tem primeru bi bilo verjetno res težko, da bi si dejstva izmislil, sem pa prepričan, da če bi Požar objavljal samo preverjene in resnične informacije ne bi imel o ničemer pisati.

jaz pa milsim, da je res snaha vložila tožbo proti tašči; a sem prepričana, da so zadaj drugi interesi…..,Dora Plestenjak je zelo bogata!!:)

De se vam da tolk ubadat s tistim ” moj prjatu ma enga znanca, ki mu je reku, de je od svoje svakinje slišu, da so ji u službi rekl, da je baje od šefice teta nekje brala, de naj bi en znan novinar uprašu hčerko od nekega politika, …”

Obilo uspeha!

Kot rečeno ne gre za govorice v smislu “prijatelji pravijo…..”. Mati domnevno zlorabljenega otroka se je obrnila na CZSD, policijo, podana je bila ovadba. To ne pomeni, da je dejanje bilo resnično storjeno, če pa je tožilstvo zares vložila zahtevo za preiskavo, je vsaj manjša stopnja verjetnosti, da se je dejanje zgodilo, obstajala.

Joj ampak tale Požar pa povsod glavo vtakne :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close