Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ženske v krizi srednjih let

Ženske v krizi srednjih let

Sej veste, ona scena, greš recimo nekam z mamo, pa srečata neko njeno znanko iz otroških let…

“Oooo, kako sem vesela, da te vidim…aha…a ta mladi gospod je pa tvoj sin…starejši…aaa….sej tebe se spomnim….sem bila enkrat na obisku…ko si bil še majhen, pa si mi v naročju sedel…a se spomniš….zdaj si pa že tako velik..”

In v tem stilu…

Marš v ******, kak mi gredo na živce te ženske v krizi srednjih let, okoli abrahama, ali pa malo manj, ki bi kr pletle neka kvazi prijateljstva na osnovi dejstva, da poznajo mojo mater bog ve od kod…

Kaj mene briga, če sem jaz sedel njej na kolenih, ko sem bil star 3 leta, to še ne pomeni, da sva kr naenkrat na ti, če pa sva, pa jaz njo tikam nazaj, pol pa samo gleda zabodeno…ma kaj me briga.

Sva imela z mamo že kr en resen pogovor na to temo, pa sme ji dal vedet, da mi ni do spoznavanja vseh teh njenih sošolk in znank in kvazi znank in da naj ne pričakuje da bom kr prijazen do vseh, tako vljudnostno.ČLovek sem, osebnost z nekim karakterjem, ne pa neka plišasta igrača, s katero se bodo igarle ženske na robu mene.

Drugo so družinski prijatelji starosti mojih staršev, ki me poznajo od plenic pa do zdaj, s katerimi smo tako ali drugače ves čas skupaj….te ljudi imam rad in mi nekaj pomenijo…predvsem moški (ženske so ponavadi malo čez les)..pa se menimo o politiki, fuzbalu…pa mimogrede dobiš še kakšno pametno življensko lekcijo od pametnejših in bolj izkušenih.

Teh kvazi znank, ki bi se nekaj spoznavale z mano, pa ne maram in tega običajno tudi ne skrijem.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

jst pa starejše ljudi spoštujem!

in mi je grdo, poniževalno, da bi jih zdej tikala, če ne dovolijo sami od sebe

kaj zdej, k si pa 20 al kok že(:P) star, pa mislš, da si boga za jajca prjel, da se ti morjo vsi pod noge metat al kaj?

ti pa prov vikaš 18-letnike?

jst bi se mal zamisla…

pa mal čaudn naslov..ženske srednjih let…od fotra frendi te pa prov gotov vikajo…jaja

LP

P.S-nimam nč proti teb, samo moje mnenje;)

Jaz imam nekaj samospoštovanja, za razliko od tebe.

25 let sem star, ljudi ki jih ne poznam, vikam.

Kelnarco v lokalu vikam, pa če je 17 stara.

Pač imam ene principe.

Ti jih ne rabiš met, pa pusti da s tabo delajo ko s cunjo.:)))

Poniževalno..ha ha ha

PS: Od fotra frende tudi jaz tikam, mimogrede.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sicer pa ne vem, zakaj si se na vikanj-tikanje obesila.

Razen da ti gre v nos, da sem bolj samozavesten kot ti.

Tema govori o nečem drugem.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja, ok, zdaj si nam razkril, da si zaradi svojih principov kar se le da neprijazen do žensk srednjih let, ki so po tvoji modri presoji v krizi. In??

Edino, kar se mi ob tem pisanju porodi je privoščljivost, da ti vsaj ena enkrat vrne to neprijaznost.

Sicer pa, morda se ti pa vrne ob hčerki ali sinu, ko se boš slinil okoli njihovih prijateljic, pa si bodo podobno mislile o tebi. Saj veš, vse se vraća, vse se plača 🙂

LOL

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider napisal:

> Jaz imam nekaj samospoštovanja, za razliko od tebe.

-v to ne sumim, govorim o spoštovanju do drugih;)…branje zna včasih tud probleme delat, ja:))

-gospod Spider mene pa ne poznate;)

> 25 let sem star, ljudi ki jih ne poznam, vikam.

-pa ravnoprej si rekel, da si žensko tikal:o)

> Kelnarco v lokalu vikam, pa če je 17 stara.

-vikaš tud prijateljico od mlajše sestre, ki je stara 17 let?

> Pač imam ene principe.
>
> Ti jih ne rabiš met, pa pusti da s tabo delajo ko s cunjo.:)))

kdo že?

> Poniževalno..ha ha ha

ah kje…

> PS: Od fotra frende tudi jaz tikam, mimogrede.

-good for you!

Eh spider, tuki samozavest nima nobene veze…

no vsaj jst je ne vidm

LP

Mešaš stvari, do nerazumevanja prihaja, ker površno bereš.

Prijatelji so nekaj drugega…prijatelji se med sabo tikajo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ma whatever.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

17-letnica ni tvoja prijateljica, ampak sestrina

tako kot je stara ženska mamičina

mlajšo tikaš, starejše pa ne

ah tipi…:)—->p.s.-to ni point..point je zgori

LP

stara ženska ….hahaha

In to ena punca napiše. Dobro to.

Govorimo o ženskah okoli 50.

da so stare…hahaha…no..mlade že niso.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

EJ SPIDER JS TI DAM PA ČIST PROV!!!

LP

daj priznaj, da si s svojim postom ustrelil kozlarijo pa se nehaj prepirat

Ja hudiča, saj ti ni treba spat z njimi. Če enkrat na leto kakšno pozdraviš, ko se srečate na tržnici in si do nje prijazen kot je ona do tebe, pa ti tudi ne bo padla krona z glave, ne? Sploh pa jih sreča tvoja mama in se z njimi pogovarja, ti pa zraven visiš. Kaj pa če bi takrat srečali kakšnega tvojega frenda in bi lepo vljudno pozdravil in rekel tvoji mami: Dober dan jaz sem Pinko Palinko, vi ste pa Spiderjeva mama, ne?. Potem bi ti pa mama težila, kaj ma ona s temi tvojimi kretenskimi frendi in naj jo na miru pustijo in da jih bo drugič v xxxxx poslala.

Mislim, gre za osnovni bonton. Ti se pa obnašaš, oprosti ampak res, kot en petnajstletni smrkavi pubetetnik, ki bi se rad upiral brez razloga.

Šugavom k.urcu i dlake smetaju.

Ma kva, moja mat jih ma tud en kup znank. Skoz eno uho not skoz drugo pa vn. Na zunaj se z njimi lepo obnašam zaradi mame ker jo spoštujem. Sej me nč ne stane.

Strašen frajer.

Brez zveze, kaj kompliciraš. To je life in tebi bo enako čez nekaj let.

Mene pa to tikanje tudi moti. Ta povojna generacija si misli, da smo vsi, ki smo mlajši od njih, še froci. Zakaj me lahko babičina prijateljica vika (ko je stara 80), mamina pa tika? Konec koncev sem tudi jaz vredna nekega spoštovanja – diplomirala sem in imam otroka, a očitno ne bom nikoli dovolj spoštovanja vredna za nekatere …
Čudim se, da to vas ne moti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close