Najdi forum

sama na morje

No evo poraja se mi vprašanje ali naj grem ali ne, sama na morje namreč, ker imam take izkušnje, da ko grem kam sama nikjer ni nikogar pametnega, ko pa sem v kakšni družbi, se pa najde še pa još folka. V glavnem jaz bi šla mal pecat na morje kar sama, pa se full bojim, da mi bo dolgčas. Kam naj grem, kje največ dogaja in kako naj najhitreje navežem stike? Bi šla pa cvikam, čeprav sem komunikativen človek me je malo strah

a pol si nehala s tipom?

tud meni bi blo ful grozn it sama na morje, ne bi bi upala, raj bi ostala doma, čeprav je tvoja opcija vsekakor boljša.

Ja evo nehala, pa se kr ne morem odločit a naj grem al ne

pejt in naberi kilometrine, da boš kasneje lahko ponosna! 🙂

Ej, jaz sem šla na morje sama. Sicer je tega zdaj že dolgo, tako, da ne vem več kateri kamp je zdaj aktualen. Naj ti povem, da sem si jaz šla na morje lizat rane in so se mi tako lepo zacelile :-)))….
Še preden sem dobro stopila v kamp, ni sem bila več sama in tako vseh 10 dni. Nikogar nisem poznala, sem pa spoznala super ljudi, imela sem se prav imenitno. Nič skrbeti, pojdi, imela se boš prima.

Na Pag pejt.. Ziher ti ne bo dougcas:) Zagotovljeno.

kaj pa če bi se vidve skup spravle na morje?

se ne spodobi,da se sprasuje dekleta za leta,ampak me vseeno zanima,koliko si stara? ce si komunikativen clovek,izkoristi to kar imas! ker to ni dano vsakemu cloveku! zato kar lepo spakiraj stvari in pojdi! zelo lepo je na krku! zadost mladega folka,zadost tujcev…no,kakorkoli se odocis,ne bodi doma! lepo se imej 🙂 mihec…

Na morju si me
lepo poljubila
vendar si
se skrivala
pred drugim .

Ko ples smo
imeli si z drugim
moškim na ples
odšla .

Zagledala si se
v oči tako sta se stisnila
v objem ko spati
smo šli te plesalec
poljubil je v slovo
vendar si zjutraj
k meni prijokala v objem .

Na plaži sva skupaj ležala lepo če
prav nisva nič počela midva .

Ko v disko zvečer
sm odšli sva objeta plesala
midva tako da sreča je
lepa zasanjala lepše kot kadar koli .

Naslednji dan te fant
čakal je zopet
kjer te je peljal
naskrivaj da sta se poljubila po ustnicah
rdečih .

Čez leto smo zopet šli skupaj na morje
takrat bilo je čisto drugače
Zmenoj si plesala se pogovarjala sva .
A neki dan si me spravila v pojsteljo da sva seksala midva vroče lahko .

kje si bila na morju, a si šla , je bilo fajn

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close