Najdi forum

Plonkanje!!!

Mene pa zanima kakšne metode plonkanja uporabljate??Ne prisegam ravno na ta način…venadr sem zdaj 10 dni ležala v postelji z vročino, glavoboli…v četrtek imam pa izpit, ki bi ga rada naredila, saj je to 3 rok, zato ga do junija ne bo več mogoče!Saj nekaj sem uspela predelat, vsega pa ne!

Na kaksen način pa vi plonkate? Kam skrijete plonkiče? Jih imate kar na mizi, na kolenih…?Pri tem prof.se baje kar daplonkat, pa se polna predavalnica bo…no vsak drugi sedež bo poln!

ja, tako nekako, ali na mizi ali pa na kolenih.., k sreči mi tega več ni treba početi.

obleči si kaki štrikani plašček, ne tak kot glavno oblačilo pa si na notranji strani nalimaj plonkce. Ve bejbe ste v mega prednosti glede plonkanja… 😉

Jz večinoma s kuliji-samo gre full mal stvari gor, pol sm pa slišala še za metodo, da če sediš pri oknu, si na prozorno folijo napišeš kar rabiš in jo nalimaš na okno:)),drugače se pa jaz bolj poslužujem prozorne folije namesto papirja tudi za navadno plonkanje.

Tudi meni na srečo to več ni potrebno, pa vendar…

Vedno mi je ratalo, če sem imel lističe 10x10cm zložene na stolu med nogami. V primeru nevarnosti sem stisnil noge, da se listki niso videli, ko pa je bilo možno, pa sem z roko podprl čelo (kakor da blazno razmišljam) in gledal dol ali pa pravi listek enostavno dal na mizo in ga po potrebi pospravil nazaj.

kakšno prozorno folijo to uporabljaš?tisto k je za prosojnice?

Meni rata samo na en način in sicer imam fluomaster (text marker), ki je ovalen, ne okrogel in cel črne barve, tako da s svinčnikom (navadnim) gor napišem, saj se odseva na svetlobi. In imam na mizi ta fluomaster, pa dol prepišem. Ena metoda so tudi papirnati robčki (na eno od stranic daš listek, ali pa še bolje res, če je folija, ki je tolk velik, da lepo gre noter, pa polno robčkov mora bit noter, seveda. Pa spodnja stran radirke, pa zalepiš plonkce na obleko… Tko mi v glavnem delamo, js pa s fluomastri in če placa zmanjka, se poslužim še robčkov!

Pa odreži se na izpitu!

Ne, to je ena taka lepljiva, mislim da se drugač na platnice knjig nalep, čeprav je pomojem če misliš met plonkič v roki in ne kje nalepljenga ta za prosojnice še boljša.

Aja,pa z alkoholcem si pol stvari gor napišeš(da se ti ne bo vse zbrisal:)).

kot da to se pa ne vidi:))

***** so ljudje pacienti:)

najbols da nardis male plonkice,lepo napises,pa gres na “vse ali nic”

jst sm v sredni 1x prletu na popravc, pa mu 15 plonkicov s sabo,pa plonku pred celo komisijo in prfoksom,neki se jim je dozdeval,sam so si verjetno mislili “tok nor pa ni da bi kej tazga naredu” :)))
haha,kok so se ustel:))

drugace si pa lahko se zmeraj nalimas plonkic na notranji del majcke,pa na vsake tok cajta mal odmaknes majcko da si “precekiras joskice” pa zravn se kej prepises

good luck:)

aja pa se neki,pod kalkulator,al pa pod test direkt, potem pa samo odmikas list,pa preberes

ce pride prfoks premaknes list nazaj
ce pa te slucajno vid
pa potegnes list k sebi,pod katerim je plonkic,da pade na tla,potem pa stopis na njega:)

“ja a ne vidite da ni nic…?”:))

hehe,cak kere so ble se hude, prepisujem,pa stara men nej vstanem
pa vstanem in dvignem roke (kao nimam nc v rok)
ona: OK OK sej ti verjamem:)
pol sm pa vs cajt prepisoval pa me ni sploh jebala,ker sm “dokazu” da nimam:)

al pa isto,plonkic pod listom,prfoks hod za hrbtom, pa nekaj sumi, uspel prepisat vse, pol pa je tastar neki sumnicav postal, pa sm raj pospravu plonkic, pa ga dal v zep, on men “kaj si dal v zep?!!” jst: “robec
:)))
mors znat glumit:)
pa met cojonas (jajca)

good luck

Dopuščaš mogoče možnost, da so si mislil, sam, da nardi, pa da se ga zlosamao.

Pozdravček

:))) Morš znat glumit, ja.
Tak sem jih jaz enkrat v srednji imela med nogami, noge pa pač po žensko prekrižane, čisto na začetku, preden je sploh razdelila teste, tak da si še jih nisem uspela spravit na mizo pod list.
Pa ona nekaj gleda okol, pa se postavi tak malo stran od mene in mi pravi, naj pridem tja sedet. Pa me gleda.
Jaz pa švingle med nogami, kak se naj vstanem in grem tja.
Ona še kar gleda, jaz še kar sedim.
Rečem: “Zdaj?”, ona, da ja, da zdaj.
Te pa kaj te čem, sem šla, bo kaj bo, hodla ko pofu*ana račka, s švinglami med nogami, noge še kar nekak prekrižane, ampak mi je uspelo. :)))

Drugače zdaj na faksu sploh ne plonkam, ker nikoli nisem obvladala tega, samo v srednji še je te nekako šlo, tukaj je pa preveč snovi, tako da se raje zanesem na svoje znanje. Čeprav to velikokrat ni dovolj. 🙁

Je pa res, da mam naslednji teden en izpit, na katerm baje lahko ful plonkaš. Sicer se učim, samo… mogoče se pa še zdaj tu kakega nasveta naučim. 🙂

Pa se potem to na oknu, ko nalepiš ne vidi?

EDIGS!!

No poglej, ti povem cel postopek:
-odlimaš etiketo (lepo, nežno, počasi, da je ne pretrgaš)
-z obeh strani nalepi selotejp, da ni lepljiva
-s selotejpom oblepiš tudi to zadevco, edigs
-potem se vsedeš za računalnik- napišeš, kar bi rada imela- daš na pisavo 4, oblikuješ tako, da je listek velik 3,5cm x7cm (odvisno od debeline edigsa), sprintaš, obstrižeš
-listek nalepiš na edigs
-iz etikete narediš ovoj- s selotejpom zlepiš konca skupaj, vmes pa pustiš nekaj placa, da lahko daš etiketo nazaj na edigs, hkrati pa lahko vrtiš

in to je to

če pa želiš met več napisano, pa si narediš več ediksov, oblečeš pulover z žepi in tako med izpitom menjavaš edikse (ne imeti vse ediksev na mizi!!!)

razumeš?

LP

ja tut to je dobra ideja…sam sem se zdej odločla, da bom probala s prosojnicami…plonkiče si bom namesto na papir sprintala na prosojnico in jo razrezala na male lističe…na izpitu pa jih bom lepo vzela iz žepa, poiskala pravo, jo dala na mizo, na njo test, ki ga bom lepo odmikala in prepisovala…mislim, da se ne bo skoraj nič vidlo, da mam kaj na mizi, saj je prozorna, le črke bodo temne-črne! Upam, da bo šlo…bom sporočila kakšen ko uspeh!

Kokr ti je lažje.
Jst osebno mam najraj ediks, ob raznih lističih na mizah nism sproščena, tko, da ta fora pri meni ne pali.

Veliko uspeha na izpitu!
Bom držala pesti, da te ne dobijo, hehe, ampak kot vidm, ne boš prvič uporabljala nedovoljenih metod, tko da ne bo panike

LP

seveda, sam ne pri vseh:)

Mej en listek na katerm piše “DRUGIČ VEČ SREČE”, tako če reče prfoks naj daš plonkc, daš ta listk. Tak čas zimski je najbolje, da sediš za nekom, ki ima jakno s kapuco. Not se lahko da velik listkov, pa še hitr se jih skrije.

Ena punca je imela mini kiklco in jo se skos dvigovala, k je mela spodaj zalepljene plonkce. Prfoks je to upazu in ji dvignil kiklco, ona pa mu je prmazala klofuto in šla k dekanu, rekoč da jo je nadlegoval. Dala je tut prijavo na policijo. Prišlo je tako daleč, da ta prfoks izgubil službo.

:))) Ma, treba se je znajt, ne! Pametno!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close