Najdi forum

Britney Spears

Hi folk!

Kaj mislite o Britney Spears? Kaj se z njo dogaja, zlasti imam v mislih POLJUBLJANJE Z MADONNO!!!?? Fuj. Baje je na nekem koncertu simulirala sex in igrala lezbijčne prizore….

Kje je tista nedolzna puncka ……baby one more time……

hit me baby one more time:) ne slis se mi tolk nedolzno :))))

Vse za publiciteto.

Nedolžna je pa tok k mi vsi skup :)))

vse za publiciteto – vse za denar!

ko ni vec vzgala fora nedolzne najstnice, je sla v drugo smer.. pohotna lezbijka in se kaj.. In ko to ne bo vec vzgalo, bogve kaj ji bo spet padlo na pamet, samo da bo na ustih vseh..

Se pridružujem večinskemu mnenju-za denar vse. Itak mi je tota Britney šla vedno na k.
Samo ni mi pa jasno, kaj je Madonni, ker njej pa ni treba tega, pr njenih letih in njenem uspehu in vse to…

Madona je pa itak vedno seks prodajala. Pa itak je legenda.

Sej to je res, samo se mi zdi, da se je z leti malo spremenila, da ni več tak kot je blo včasih. Pa ona je legenda, asica je, tak da zato mi ni jasno, kaj ji treba to. Eh, vse za slavo in denar- še enkrat. :)))

britney…hmmm…jst je ne prebavljam….milo receno;((((

Eh ja to pa itak 🙂 Madona se je sedaj kao mal umirila, sam problem je v tem, da je sedaj neka moda, da je ženska z žensko in to ful privlači (m in ž) Se pravi če hoečš bit IN moraš tud sam sodelovat.

Od Britney bi še pričakovala vse to…(poljubljane,…), sam za Madonno si pa res nism mislila. Da se lahk tolk spusti. Totaln podn!
lp

ojoj

Ma eni pač naredijo vse, samo da se piše in govori o njih. Dober primer je Britney. Ker ji je popularnost pač padla, je morala naredit nekaj kao šokantnega, da se spet govori o njej. jah, eni, ki niso dovolj dobri na glasbenem področju, pač najdejo kak dodaten način, da so back in the game.

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

vsaka reklama je dobra reklama.

Dobra prasica je.ma lepe joške, ostalo pa v njenem poslu itak ni važno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ja pa kaj…
punca ma dobro postavo, je seksi, ma vec milijonov prodanih plosc. folk jo tudi poslusa, ne samo gleda. se posebno najstnice.

tudi madonna je takrat izdala knjigo sex s svojimi slikcami, govorila o seksu..itd..samo jo zdaj vsi spostujemo, ker je tolko dolgo na sceni in mislim da je zelo mozno, da bi britney tudi
tudi una ritonja jennifer lopez ni nic boljsa…pac na postavo lovi vse. na rit.

to je pac pop.
jaz te muske sicer ne poslusam, sam ji pa svaka cast…
delat je mogla, da je prisla do tega kar ima zdaj…zdaj se pa lahko z raznimi reklamami preserava.
pa kaj….

fousarija je pa itak tok vedno prisotna, da je ze kar bolano.

-------------------------------------------------------------- be all you can be.

DOLINA ŠENTFLORJANSKA!!!!!!!!!!!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close