Najdi forum

kaj vas odbija??

čavčy!!
mene pa zanima kaj fante najbolj odbija?mislim na zunanjost in notranjost!!
kaj pa punce najbolj odbija pri tipih??
čav

pikica

Mene recimo pri ženskah zelo odbija kajenje. če vidim dobro mačko, ki mi je sicer všeč, s čikom v ustih, me mine do vsega.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

najbolj me odbija laž neiskrenost, nekaj govori dela pa čisto drugo, se spreneveda in naklada. kot da bi govorila enemu oslu na pa pametnemu človeku ki jo spregleda v trenutku. pol pa še hlini neko užaljenost. fuj.
vizualno pa me odbijajo ekstremi.

piskajoči glas, neumna glava, grdo perilo, kosmata p. zaradi katere maš kup dlak med zobi…
dost je stvari ki odbijajo in dost je stvari, ki so lahko blazno privlačne.

mene najbolj odbija kajenje, piersing in tatoo
znotraj pa neiskrenost in zajebavanje v glavo

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

ha ha!!!ti pa imaš visoke kriterije!!!ja spider se strinjam s tabo!!!mene tut kajenje odbija in ne bi mogla bit z nekom ki kadi!!!

pikica

potem bi te pa jaz mogla čist odbijat!!:))

odbija me, če ženska ne zna tečt… tisto grozno mahanje z rokami, kot da bi si sušila nohte, miganje z rito in opletanje z nogami… GROZA!!!

najbolj pa me odbijajo arogantne avše!!!
pojasnilo: za moje pojme je avša dekle, ki cele dneve preživi pred ogledalom s šminko v roki. avša je dekle, ki je prepričana v svojo neizmerno lepoto in to (domnevno) lepoto tudi s pridom izkorišča. ker meni, da vse kar potrebuje lahko dobi, če enkrat pomiga z ritko in pokaže stegno, zanemari ostale stvari, kot so izobrazba, splošna razgledanost, spremljanje aktualnih političnih, gospodarskih,…dogodkov.

skratka- ne ve nič, ne pogovarja se o ničemer relevantnem in vse kar ima,je prepričanje, da je lepa, s tem, da je to prepričanje največkrat zmotno!

take ženske preziram in se jim probam izogniti že od daleč!
bljak!

kum

NEsamozaveste ženske, pa tistke, ki kadijo, pa če se obremenjuje z vsako malenkostjo,… pa če ne je zdravo in nič zdravega ne naredi zase.

Si tetovirana?

Odbijajo me tipi, ki mislijo, da so ne vem kaki mačoti in frajerčki, da so oh in sploh in ne vem kaj še – fuj

Mejte sonček v očeh;)

SMO ŽE U DVEH :))

kar ne morem verjet da vas ženske ki kadijo tolk motijo!!sm mislila da takih tipov ni več!!ko je men kakšen tip všeč,ponavad skori zmeraj ful strastno kadi in me pol odbije!!!pol pa mene ful butast gleda ko mu rečem da ne kadim!!

pikica

saj me

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Odbija me: če grdo gleda, je zadirčna, važna…

Lp

Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Najbolj me odbijajo neumneži nasploh, fantje ali dekleta, ki nimajo niti sence o inteligenci. Res, da sama nisem Einstein (sakramenska skromnost), ampak s človekom, ki mi že na prvi pogled izgleda zabit kot kanta, se mu ne približam niti na 100 m.

Ker me enostavno nervirajo neinteligentni ljudje.

no saj ženske veste,tiste vaše tipične fore pa vaši izgovori

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Redke ste take, ki ne kadite.

ja sej vem da smo redke,zato nas pa tako butast gledajo ko povemo da ne kadimo!!

pikica

Kaj pa tebe odbija pri tipih?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close