Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Moj mož je travestit

Moj mož je travestit

Včeraj mi je mož priznal, da se rad obleče v žensko, potem, ko sem ga zasačila, kako paradira po stanovanju v seksi ženski večerni obleki. Skoraj bi me kap od šoka. Pravi, da to počne na skrivaj že kar nekaj časa. Tega naj sicer ne bi počel pogosto.

To počne, ker ga vzburja, če je oblečen v ženske cunje. Pokazal mi je tudi škatlo z cunjami. Skrito ima vse skupaj v kleti. Gre za predvsem kičaste večerne dolge obleke in seksi spodnje perilo (korzeti, nogavice). Vse je nakupil na službenih potovanjih, ko je bil v tujini, kjer je štacun za take baje obilo. Ker je precej večji od mene mu moje ne paše.

Seveda sem najprej pomislila, da je peder. Bi se takoj ločila. Vendar pravi, da ni in da nikoli ni bil z moškim in teh namenov nima. Mu kar verjamem, ker sem ga že videla kako buli v ženske, predvsem take izzivalno oblečene. Najbrž je bolj buljil v cunje.

Zdaj mi je jasno, zakaj je bil tako navdušen, ko so zmagale sestre.

Prizadeta sem, da mi ni povedal to, kar veliko skrivnost, kljub temu, da sva poročena in poznava vse najine skrivnosti. Vsaj mislila sem tako. Povedal mi ni, naj tega kao ne bi razumela in ni vedel kako bi reagirala.

Sem svobodnih nazorov, kljub temu na to nisem bila pripravljena in ne vem kaj naj si mislim. Vse skupaj hoče početi še naprej. Ali naj to dopustim, naj s tem neha? Tega naj sicer ne bi počel pogosto.

Sicer je najino spolno življenje urejeno. Pri seksu nimava problemov, tudi sicer se razumeva.

Zanima me, če ima katera podobne izkušnje s tem oz. pozna koga (je slišala) kaj podobnega.
Ne verjamem, da gre za osamljen primer. Zanima me kaj ste storili.

Moj predlog je, da se mu drugič raje pridruži, da se mu ne bo treba skrivati. Pomagaj mu pri stajlingu, saj si ženska. Naliči ga in mu kupi lasuljo, če je še nima. Zabavajta se. Bog ne daj, da bi ga peljala k psihiatru ali kam drugam.

Dan danes ni več nič nenavadnega ali nenormalnega. Vsi imamo kakšen fetiš. Če se ima pri tem fino in ne škoduje nikomur naj to počne, dokler to ne vpliva na vajino razmerje. To pa je odvisno predvsem od vaju in kako boš zadevo sprejela. Pogovor bo pomagal.

a si kdaj pomislila, da ste ženske tudi travestiti
oblečene v hlače…
pa se noben ne zgraža

ko sam pomislim, kako so se zgražali v preteklosti, ko so prve ženske smuknile v izključno moška oblačila, zdaj je pa to nekaj čisto normalnega

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Hmm.. sama nimam s tem nobenih izkušenj.. Vendar bi pa neki pripomnila k tvojemu vprašanju, kar se tega tiče, da ne veš ali bi mu pustila to delati še naprej ali ne… Ne moreš mu preprečiti. Ker bi se potem po možnosti zaprl vase, ti celo malo zameril in ti ne bi več zaupal svojih skrivnosti. Tukaj tudi pridemo, do ene napake, ki jo ženske delamo včasih (mislm celo, da smo to že enkrat omenjali, vendar se ne spomnim več kje 😛 ).. to je to, da bi rade spremenile svojega partnerja.
Ok.. kapiram situacijo.. pač nisi bla ravno pripravljena na to razkritje in priznanje, vendar če drugače nimata nobenih problemov, in če to ne kaže na veliko celemu svetu ter da bi tebi to vsiljeval (češ tak sem, sprejmi me!), ker kot si sama rekla, se je bal tvoje reakcije… mislim, da v bistvu tu ni nobenega problema, glede na to, da je drugače v vajinem zakonu vse tako kot bi moralo biti.
Če pa ga že na vsak način hočeš spremeniti, bodi pripravljena na odpor in na to, da ti bo potem to mogoče zameril in ti kasneje to zamero tudi naprej metal.
Vso srečo pri odločitvi. 😉

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

Zanimivo… Kaj ko bi ga slikala in objavila slike na forumu?

http://www.hardcore-forum.tk

ne vem, men bi se to vse skupaj zdelo zelo čudno, če se rad oblači v ženska oblačila potem je sigurno že kdaj pomislil da bi seksal z moškim.
Kje ste pa še to vidl da bi recimo jaz mu pomagala pri stajlingu, lepo vas prosim, že če bi ga vidla kako skače gor pa dol po stanovanju v ženski obleki …..halo

MINIKA, tis i čist mim…..matr me razjezijo take butaste babe, k takoj začnejo mozgat po svojih kurjih možganih…in takoj črno gledat….tebe bo zihr dec (če ga sploh maš) na čevl daul….bogi on pr teb….

Pa h kakmu psihiatru… k Jerryju ga pel 😉

PS: Pravzaprav nimam nobene ideje, pa te skušam s humorjem razvedrit…

mam fanta, zakaj bi me pa dal na čevl, on je normaln in ga jaz ne bom dala

Kaj je to normalno? 🙂

Draga Minika ali si ti prebrala post od Urše30.
Tipček jo je šokiral, ker je mislila da nimata skrivnosti.
Zakaj potem misliš, da je tvoj “normalen”. Lahko te preseneti kod je Uršo30 in ti nekega dne pove da je …….. karkoli!

LP

Urša30 verjamem da si šokirana.
Po moje se boš morala odločit ali je to zate sprejemljivo in v kolikem obsegu. Če boš lahko ta del svojega moža uklopila v svoje življenje potem bo šlo drugače pa boš morala razmišljati o ločitvi, ker kod so ti že drugi povedali spremila ga ne boš. Lahko boš edino potlačila njegove spolne fantazije, ki jih bo potem odšel sproščat kam drugam.
Najbolje bo da to postane nek del predigre, če seveda te preveč ne moti.

LP

Skoraj vsak ima kakšno skrivnost, naj počne kar mu paše, pomagaj mu.če te pa to zelo moti pol pa veš.

Minka, ubogi dedci pri takšnih babah kot si ti-zavrta do amena!!
Tvoj dedec se po moje sploh ne upa povedat, al pa kaj “nenormalnega” predlagat, tebi že ne, ker po moje že ve, da bi ti to po svoje tolmačla
Minka, sex ni sam na hrbet, pa davaj……kakšno knjigo preberi, kaj je “normalno”.

mi je všeč, kar si napisala

Hmm pa saj ne mislite resno, ko ji svetujete, naj se pogovori z njim? Emm, dajmo vsi skupaj, v en glas: JERRY SPRINGER!

Draga Urša, popokaj kufre in se loči. Tvoj mož ima resne seksualno vedenjske motnje in očitno se ne počuti najbolje v koži moškega. Vprašanje katere druge seksualne deviacije je že preizkusil in v njih užival. Kar ni nič narobe zanj, ampak ti pač s takšnim moškim preprosto ne moreš ustvariti normalne družine in pogojev v katerem lahko otroci normalno odraščajo – prosim lepo, samo zamisli si, kako bi izpadlo, če bi tvoj otrok naletel na našemljenega očka.

Moj nasvet je torej preprost: loči se, njega pa prepusti njegovim sumljivim fetišem.

no, končno en k realno razmišlja

Najstniška leta sem preživel blizu družini v kateri je oče pijančeval in ti povem, da bi vsi raje videli da se oblači v ženska oblačila kod da je bil doma skoraj vsak večer karaval, prepiri, razbijanje, skrivanje po omarah itd.

Zato se sprašujem kaj je tu bolj normalno, razumno????

LP

OK men osebno je to sexy in si želim kakšnega takega spoznat …
če je kdo tak (seveda samski) naj se mi oglasi, pa pustim mail.
Drgač pa je to res najmanjše zlo.
Saj vsi kdaj kej naredimo podobnega, pogledamo kak erotični film, fantaziramo. Jaz vedno pravim -. dokler ne posegaš s tem v pravice drugega in nihče ne trpi ………………………..
Jaz sem trpela z bivšim, ker sem ga prosila, da se našminka, pa se ni želel.
In ja, resno mislim, ne za*ebavam se.

Tko da … upam, da lahko uživaš v tem in da je sexy 🙂

p.s.: Ursa30, če ne zameriš, bi te nekaj vprašala … namreč, ali ima kakšno posebno osebnostno lastnost, karkoli, kar bi že prej kazalo na to, da to počne, pa si morda spregledala? Ima izrazito feminilen obraz, nikoli ni imel brade / brkov, tudi sicer bolj ženstven?
Upam, da ne zameriš …
Mene to res zanima. Vedno so mi bili bolj všeč feminilni moški.
Kot je Cillian Murphy v Breakfast on Pluto, pa je v resničnem življenju prav tako poročen oče dveh otrok … vem, da gre samo za vlogo, pa vendar. Očitno že ni nevemkakšen nasprotnik tega ……………………

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close