Najdi forum

Klepetalnica?????

Ali ima kdo izkušnje z klepetalnico tu na med. over.netu.?
Kako izgleda to, nedolžno kot tu ali drugače?

kakor si naredis..

Enako kot na tem forumu,pač za razliko od tega,da se lahko več zmeniš,al pa greš na privat pogovor,kjer drugi tega ne morejo brati.

A res?

Mene je zasvojila ta klepetalnica, samo zadnje čase na žalost nimam časa, da bi bila kaj dosti gor.

Vedno, kadar pogledam na klepetalnico, ni nikogar. :((((

kje naj najdem to klepetalnico?

NE IT!!!!!! To je najhujše zlo v preobleki mladega nedolžnega zajčka. Sem že slišal za par “nezgod”. Želim ti samo dobro…ne hodi na klepet.

…kot irc pac… 😉

lp muteman

Kakšne nezgode??Me pa res zanima, katera klepetalnica je tok nevarna..neki zame torej. Ker kolikor mam jest izkušenj s tem, je blo zmeri vse ….nč posebnega. Kdor ti gre na jetra, ga pač skenslaš. What is the problem???

Sej te je posvaril. Ce hoces it pac gres na lastno odgovornost!!! Ceprav je zelo odsvetovano, ni prepovedano…

lp muteman

P.S.: Boj se, zelo se boj!

Žal nimam dostopa do irca,zato sem raje na http://www.interblod.com ali klepet.akcija.net

Hvala za vaše odgovore, odločila sem se, da bom ostala kar tule.

dva pravila sta:

1. Spostuj stare macke
2. Novinci plesejo striptiz

mene pa dejnsko res zanima “privat” klepet – kako pa to zgleda, (mislm tuki na med.over.)?

mene pa dejnsko res zanima “privat” klepet – kako pa to zgleda, (mislm tuki na med.over.)?
kar tako odpreš eno temo pa se mal pogovarjaš al kaj bolj “intimnega”?

Včasih se gremo tudi skrivat ali lovit. Ali pa pregledujemo koledar. Fantom je všeč 15.december 2002. 🙂

hmmm??? 🙂

PAMETNO…te odločitve ne boš obžalovala….še je upanje za tebe….

Hja, Since, bo treba pridt pogledat, da ti damo link do 15. decembra 2002… Pravila skrivanja in lovljenja pa boš zvedel na licu mesta, če si takrat manjkal… :]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close