Najdi forum

Bio Magi (Mušić)

A je slučajno bil že kdo pri njem oziroma ima kakršnekoli izkušnje? In kakšne?
(pa prosim ne komentirajte tisti, ki ste ga gledali le na Tv3, saj tam žal res bedasto izpade :-)) a za v živo sem o njem slišala vse prej kot slabo!)

Kako pa naj bi izpadlo drugače ?
katja

Ja, seveda bi lahko izpadlo tudi drugače – eni pač dajo več na nastop in zunanji videz in jih bo najbrž bolj pritegnil kak poštirkanec s kravato itd., kot pa kak “raztresenček” :-)) – kar pa je morda škoda, še posebej, če veš, da včasih videz oz. prvi vtis vara… (skratka, ta človek je eni moji znanki, ki se je nekoč slučajno znašla v njegovi družbi, uganil čisto vse, in to res take stvari, ki jih ne bi mogel slučajno, saj so ene zelo redke,… prav tako pa njenemu možu in staršem – in ta znanka je sicer zelo inteligentna in izobražena ženska, ni kaka “fufica”, ki bi nasedla na karkoli, zato ji pač zaupam.). Saj pravim, zanimajo me pač izkušnje tistih, ki so morda imeli kak stik z njim.
Lp

Jaz poznam Bio magija osebno, ampak ne poznam njegovega dela. Šepa, ker ima eno nogo krajšo, vedno si nanese preveč parfuma, vedno je nasmejan in meče bedaste fine iz sebe (vsaj zame), včasih ponuja čokoladice v kavarni, kamor zahajamo itd… Pozitivec, skratka. Jaz bioenergetikom ne verjamem kaj dosti, zato bi ti težko rekel kaj o tem. Ampak če gledam iz tega vidika, da je zelo zaseden, potem je najbrž že kakšna korist od njega.

Buk, katera kavarna pa je to, kjer ponuja čokoladice? Pridem jaz tudi! 🙂

Kavarna Attems, Rogaška Slatina. V Rogaški ima Bio Magi tudi svojo “ordinacijo”.

No, pridem kaj pogledat poleti (ko bojo promenadni koncerti) 🙂
A ti si torej iz Rogaške?

Ja, sem iz Rogaške. Če ti bo do obupnega vodiča po Rogaški, sporoči, he, he

Obupnega iz vidika neznanja. Sem že vse pozabil, pa sem včasih vedel veliko o zgodovini Rogaške.

Ok, zmenjeno! :-))
(no, saj ne rabim ravno o zgodovini, samo toliko da znam sploh kam prit!)
O zgodovini in znamenitostih pa je tako bilo že več oddaj na Tv – mislim, da na Tv3, kjer je tista oddaja Tv Razglednica ali kako že, tako da, zgodovino že poznam (vem, da imate steklarno, zdravilišče in kozmetiko Afrodita a – ni to dovolj? :-))

Uh, veliko več pa tudi jaz ne vem, a je povsem zadosti, da lahko srečno živiš na tem planetu. Sicer pa je Rogaška čudovito pesniško mesto.

A si ti tisti Jan s Knjižnih Moljev? Pa ne da imaš 38 let in dva otroka!? :-))
Morda si pa kak znan pisatelj, pa ne vemo… Lahko ugibam? Evald Flisar? 🙂

Jaz sem Jan iz knjižnih moljev, ja. Dočim je Jan tudi nick. Prej sem bil Jan Hrup, pa sem izmišljen priimek izbrisal.Nimam otrok, sem pa na polovici dvajsetih let.Imel sem mačka, pa je božič izginil. Kupujem pa drugega.
Nisem Evald, pa tudi znan še nisem tako kot on. Še ne, he, he
Skrivnost od Gaardnerja pa bom morda res prebral, če že praviš, da moram.
In kdo je ta Jan, ki se je že razplodil? Na moljih sem jaz edini, kolikor vem. Drugje pa uporabljam nick Buk. Pravzaprav drugam niti ne hodim. Na molje in sem.

Joj, pardon, sem se zmotila, mislim, da je bil on na Ah, življenje ali tam nekje, pri starejših, a je tudi Jan (z modro napisan), zato sem mislila, da si ti. No, potem pa sva nekje podobnih let. 🙂 A veš, da sem jaz tudi zadnje čase razmišljala o mačku, a kaj ko vedno moram nekaj “komplicirat” in ne vem ne kakšno sorto si naj omislim, ne vem, ali ga bom lahko naučila “it lulat”, kamor se spodobi, ter – kako… :-)) Sami problemi… (ki si jih sami naredimo)

Nič hudega ni povzročila ta zamenjava, he, he. Z vzgojo muce ni težav. Na mačje stranišče se navadi zelo zelo hitro. Če pa se kupi pasemski muc, pa je ponavadi že tako navajen. Priporočljivo je le, da mu doma priskrbiš isti wc pesek, kot ga je uporabljal rejec. Ni pa nujno. Poleg tega pa zna biti še težava brušenje krempljev.
Najbolje je, da kupiš mačje drevo oz. steber, ki je namenjen za to. Dvakrat, trikrat ga primeš za tačke in pobrusiš z njimi po stebru. Zelo hitro bo dojel. In to je to, pravzaprav. Jaz grem to soboto na mačjo razstavo v Ljubljano (kljub temu, da preziram prireditve, kjer so razstavni objekti živa bitja), da vidim pasme še v živo. Imam doma enciklopedijo, izbrane favorite, a moram jih videti še v živo. Najbolj se nagibam Main coonu ali Ruski plavi mački. Bom videl. Vedeti pa moraš, da imajo mačke blazne cene. Od 50.000 pa tudi do 200.000 SIT. Ni odvisno od pasme, ampak od kvalitete. Bom videl, morda pa bom vzel pod streho čisto navadno domačo muco, morda celo psa. Odločil se bom po soboti. Jaz sem brez muca dober mesec, pa zelo zelo zelo pogrešam to mijavkajočo kosmato kepo.

O, kako lepo!!! Še so “gentle” moški na svetu! :-)) Ampak a se ti ne zdi, da imajo mačke in psi zelo različen karakter, da so mačke mnogo bolj – kako naj se izrazim – karakterne? Pes se ti nekako pusti, nekako ne razvije svoje osebnosti tako kot mačka (morda se motim?), medtem ko mačka ima nek svoj jaz, in je ravno ta tako privlačen, poleg njihove ljubkosti seveda, psi so pa nekako preveč pohlevni, ne vem. Ampak, ne boš uganil, katera žival pa mene zadnje čase tako privlači (no, saj že nekaj let, odkar sem jo prvič videla v nekem dokumentarcu, pa zdaj so v enih reklamah) – lenivec! :-)) Ja, mislim, da se z njim karakterno še najbolj ujemam 🙂 – se lepo zlekneva pred kamin, pa vsak svojo knjigo in skodelico kave! Res, a ni luškana ta živalca?

To drži. Med mačko in psom je velika razlika. Mačka je samosvoja. Ne podredi se gospodarju. To mi je všeč. Ta lastnost mi je zelo všeč tudi pri ženskah- da se ne podredijo moškemu. Maček se bojda tudi ne naveže na dom. In če na to pogledam iz vidika, da je izguba mačka boleča, potem je za razmislit.
Psi imajo torej tudi prednosti, a se bolj nagibam mačku. Bom še videl.
Lenivca pa ne poznam, a ime mi je že všeč. Jaz bi si brez težav lahko nadel takšen vzdevek, a lenobnost ni ravno lastnost, ki bi jo morali izpostavljati.

Magi je nategun prve klase. Za seanso ti vzame 400€ ( 3 x 15 minut). To je začetek. Dela pa vsem enako ne glede na to, kaj ti je- če te boli noga, imaš multipleks, želodčne težave… Vsem reče, da imaš želodec previsoko in ti s pestjo pritiska nanj. Ja, verjetno je želodec kriv, če imaš težave z bolečino v rami. Pokaže ti slike kako hodijo k njem od Severine in ostalih yugo pevcev. Ko ugotoviš, kljub obljubam, da sigurno vse pozdravi, se ti ne oglasi več.

Potem imaš lenivca kot hišnega ljubljenčka ali si ga samo zeliš imeti? 🙂

????

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close