Najdi forum

mlajsi brat

Hi! Stara sem 15 let in sem glede sexa na zunaj zelo zadrzana. V resnici pa sem tiha voda ki bregove dere.Ze 3 leta se redno samozadovoljujem in pri tem zelo uzivam. Imam pa tudi 3 leta mlajsega brata s katerim si deliva sobo. Glede tega nimava nobenih problemov, brez tezav se pred njim ali on pred mano preoblaciva. Pravzaprav sem le do njega glede sexa odprta in on ve da se pogosto igram sama s seboj. Tudi on se ze pol leta samozadovoljuje, naucila pa sem ga jaz. Vcasih se samozadovoljujema kar skupaj. Ker sama nimam fanta, si pa zelim probati fafanje, sem pred dvema tednoma to predlagala bratu, ki je tudi bil za to. Naj povem da mu ga vlecem do konca, vendar se semske tekocine nima.
Sedaj pa vseeno ne upam iti dalje, ko mi ga on hoce vtakniti v luliko. Prosim za vas nasvet. Ali ima kdo podobne izkusnje? Starsi o tem seveda nic ne vejo.

LP

……. in pol se folk sprašuje zakaj se folku meša?

Pa to je ko da bi gledala Springerja!
Jaz bi ti svtovala da se obrni na kakšen drug forum, morda celo po strokovno pomoč.
Samozadovoljevanje je nekaj povsem normalnega, toda zakaj bratu zafurat življenje zaradi tvoje potrebe??
To je vse kar ti lahko povem.

LP

P.S. pa dej pust brata pr miru!

Provokacija???

si že slišala za incest?
pa če imaš tako močno željo po sexu bi si pa res lahko našla fanta, ne pa da to delaš z bratom.
saj če nočeš resne zveze je mnogo fantov ki hočejo tudi samo sex.
tisto z bratom pa lahko ima posledice, kajti če še nima semenske tekočine je verjetno mlajši od 14 let, to se pravi da je sex z mlajšim od 14 let kaznivo dejanje pa če tudi je on privolil.
razmisli malo kaj sta naredila, vsekakor pa vama svetujem da nehata s tem.

lep pozdrav
Sony

Hudoooooo, pa saj sploh ne morem verjeti da je to res!!! Noroooooooooooooo in NO COMENTTTTTTTT!!!

SIMONA, DEJ NO PRIMI SE V ROKE IN PAMET V GLAVO. TO SE NE DELA!!!

Hm, mocno upam, da je zajebancija ta post.

bolano…se ti mal norca delaš..

Jaz tudi!

Tale post smrdi… to niso besede 15 letnice…

heh…lulika, to bi rekla 5 let stara :)))

lp ajs

To niso besede 15 letnice. Pravzaprav sem preprican, da je to pisal nekdo precej starejsi. Kaksen stari perverznez.

Joj… sej ne vem, al dejansko piše ta post to dete, al se en psihopat izživlja s svojo bujno domišljijo?
Karkoli je že, ni mi všeč. Ne zdi se mi normaln in mislim, da je zadeva potrebna strokovne pomoči. Dokler je še čas… za enga al drugega.

Sej ne vem no, po temle, a sem žalostna, al zgrožena, al panična, al presenečena, al sej ne vem, res…

Zavedam pa se, da je resnica! In resnica, ki je odraz ali našega načina življenja, naše vzgoje, naše razuzanosti, ali celo česa petega. In… konec koncev odraz tega, da nas je naš lajf tako zaslepil, da stvari okol sebe sploh ne opazmo. In to je ena izmed njih!

Lep popoldan želim!

Spider se popolnoma strinjam! Bolno!

Občutek imam, da nas zadnje dni nekdo zelo heca:
Najprej vprašanje koliko lukenj ima ženska, to je spraševala baje neka punčka, nato kako se drka ali kako si ga sam fafa… in sedaj tole…
Nekdo se igra ali pa se motim, kar je tudi mogoče…

če se nekdo zafrkava na takšen način je zelo omejen in naj neha!

Če pa je to res, pa naj ti povem Simona, da se to ne sme početi z svojim bratom, ne samozadovoljevati pred njim, ne z njim, kaj šele seksati z njim.
Povej mamici in očku kaj počneš in onadva imata nalogo, da ti razložita kako in kaj.

p.s. To pa je odgovor za norca, ki sestavlja takšna vprašanja, kajti prepricana sem, da se res nekdo zeza z nami: Če boš to še nadaljevala se ti bo posušila lulika, odpadla ti bo, kaj ne veš tega, ne se hecat, kaj boš pa potem, nas spraševala, kako ti zraste nova lulika?!

saj se pa da videt kdo je to pisal, seveda če je to komu v interesu. to lahko storijo pa samo odgovorni za to stran.

Tudi jaz mislim, da to ni pisala 15 letnica. A spet, zaradi izogibanja takim temam, ljudje napačno mislimo, da to sploh ni možno inda se ne dogaja. Pa se. In četudi to morda ni resnična izpoved, sem prepročana da je preveč takih primerov, ne samo po svetu, pač pa tudi v naši mali državici. Javnost nas je že opozorila na nekaj primerov pedofilije, bog ve kolko je tega še??

V vsakem primeru, ne glede za koga gre, pejdi po strokovno pomoč!!

Očitno bo potreben pregled logov in ukrepati pri kompetentnem ponudniku.

Še je čas, da se šaljivec umakne.

Primož

vsekakor je potrebno ukrepati. samo če je res 15-letnica nebi bilo smiselno najprej staršev klicat, mislim, da bi se mogli najprej z njo in z bratom pogovorit. če pa se je kdo šalil, pa mu je treba prepovedat vstop na to stran.

vsekakor pa je treba ukrepati

Samo kako pa bos vedel, ali je res 15 letnica ali pa se en odrasel zafrkava? Ne mores vedeti. Lahko se ugotovi, s akterega naslova se javlja, ne pa kdo je.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close