Najdi forum

pismo fantu

s fantom hodiva ze 10 mesecev in nama gre zlo zlo lepo. je pa problem da mu z besedami nikoli nisem znala povedati kaj mi pomeni in kok ga mam rada – ga namreč resnično ljubim. saj mu to tudi povem ampak se mi zdi že vse skupaj prevec vsakdanje. te praznike bova prezivela skupaj in poleg darila bi mu rada napisala se pismo ki mu bo ostalo za vedno in bo v njem pisalo kaj mi pomeni.pa se mi niti ne sanja kako naj sploh začnem kaj šele nadaljevanje?ima kdo kakšno idejo. lp

da bo res iz srca, moraš pa to čisto sama narediti! sej pri takih stvareh ni pomembna nek slog in sama oblika… pomembno je to, kaj napišeš… da je iz srca in od TEBE!

lp

draga moja..napiši to kar čutiš …da sprašuješ take stvari mi sproža dvome o tvoji ljubezni…, pa ne zato, ker ne znaš napisati…zato ker ne veš kaj napisati…
na papir zlij tvoja čustva, občutke, ko ga ni ob tebi, ko je poleg tebe…tvoje strahove, tvoje radosti…poskusi in boš videla, da ni težko…scre ni racionalno-emocije vladajo, zato se jim prepusti.
lp
l.

Napisati moraš to kar čutiš ti. Pri tem ti res ne moremo pomagati. Sicer pa, če do nekoga nekaj čutiš, veš kaj čutiš in tega ni težko preliti na papir.

hvala vam.morm povedat da sem ga že včeraj napisala pa se še meni zdi tako lep… komaj cakam da ga prebere.

oprosti, to moras napisati ti sama, pa ceprav bo samo ena beseda, poslušaj srce in to izlij na papir!

pisma…brrrr 😉
mam raj e-mail, k lahko tak ‘neosebno’ napišeš, ampak ob enem je pa zelo osebno…ql huh? 😉

če bi bil na tvojem mestu….bi mu povedal…in POKAZAL. zakaj bi izlila…svoje občutke na papir…če mu jih lahko pokažeš…in bo z srcem bral …no ne vem

skupina painSide
(še v nastanku)

seat

meni se zdi da moraš biti iskrena s fantom.

Pokaži z dejanji- skuhaj kar ima rad, pa v postelji…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close