Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost pomoc(to je bolj za punce,loh pa tud za fante)

pomoc(to je bolj za punce,loh pa tud za fante)

Lep pozdravcek!
Torej, tudi jaz imam manjsi problemcek. Problem je v zvezi z mojo zunanjostjo, nikakor ne morem biti zadovoljna s svojo postavo. Grrrr…full me jezi, ker se ne morem sprijazniti s tem kar mi je dala mati narava. Gledam okrog ženske in zamenjala bi skoraj z vsako!! Na meni je dobra samo rit 🙂 Nisem debela, tud skrbim zase (tae bo in to). Rada bi imela lep trebuh, zato pol ce zacnem hujsat, shujsam tud v prsi, ki pa ze tako niso velike! Celoten zgornji del bi zamenjala, pa se nazalost ne da. Ce se zredim, gre dosti v joske, gre pa se vec na trebuh :)) Zanima me predvsem to kako ste ve zadovoljne s svojimi postavami. Ze dolgo casa vem, da je potrebno pri cloveku dosti vec kot le lepa postava….vendar sem se vedno obsedena. Nocem bit prevec suha, ampak vse tko kot mora bit, saj razumete. Kaj ste naredile ve, da se sedaj ne sekirate vec. Aja, pa a se tipi tudi tako sekirajo glede postave, ali je to pac zenski problem?? Zavedam se, da so velik vpliv name imele revije polne lepih slikc, pa MTV z lepimi videospoti, zato se zdaj temu skusam izogibat.
Kritike ne prenesem, ce bi mi kdo rekel kaj cez postavo ne bi prebolela nikoli!
HELP ME….dajte kaksen nasvet, ce se da to odpravt.

Tudi sama sem bila zelo nezadovoljna s svojo postavo in me je mnogokrat prizadelo, če je kdaj kdo rekel kaj čez mojo zunanjost. to me je privedlo tako daleč, da sem bila redna stranka pl. kirurgov…, vednar na mojo žalost so bili rezultati katastrofalni, tako da sem prišla takorekoč iz dežja pod kap.
Zdaj sem še veliko bolj žalostna, ker sem izgubila tudi svoje zdravje.

A loh vprasam kaj si si operirala?

Ohjoj, ohjoj,
tudi mene motijo moji široki boki…pa kaj morem za to?! V kosti se ne da shujšati…se pa tolažim s tem, da prav pridejo pri porodu…torej, ena točka v plus…vsekakor pa – tisti, ki te ima rad, te ima rad tako, kot si, in ne tako, kot bi morala biti…zaradi naših napakic pa se imamo še rajši, ni tako?!
Torej – ne obupati, zamisli se raje nad tem, kaj imaš ti, kar morda drugi nimajo…
lp

več stvari in večkrat,več pa ne morem povedat.

Vsi iscemo neke ideale v drugih zenskah. Mislim, da je malce deklet oz. zensk, ki so popolnoma zadovoljne s svojo postavo in zunanjostjo. Sigurno ima vsaka kaksno stvar na sebi, ki ji ni vsec in bi jo rada spremenila.

Kaj lahko storis? Telovadba, telovadba in se enkrat telovadba…po moznosti kar v fitnesu, kjer bos lahko telo oblikovala, ne da bi hujsala. In verjemi mi, da se trebuscek kar lepo oblikuje!

Sicer pa se mora vsakdo sprijazniti s svojo zunanjostjo! Najboljse, da zacnes razmisljati tudi v to stran…..navsezadnje je res boljse, da je kaksen kilogramcek prevec ali pa en “slaufencek” okrog pasu, kot pa da si bolna zaradi neumnosti, ki jih lahko naredis v svoji “obsedenosti” oz. zelji po idealnem telesu….

Ne vem pa zakaj vsi obcudujemo tista “popolna” telesca z MTV-ja ali revij, ko pa je ljudi s takimi telesci v resnici zelo malo….poglej povprecne americane, kako so vsi debeli (razen seveda filmskih zvezd)….

Kaj pa vem, no……
mislim, da bo treba malce pospraviti po podstresju in takoj bom izgledali lepsi, kajne?!?

lp

Kaj si bila nezadovoljna samo s postavo ali pa tudi z svojim obrazom?Sama sem namreč tako nezadovoljna s svojim obrazom, da bi šla najraje k pl.kirurgu.Kaj si si tudi kaj dala operirati na obrazu,izkušnje?

Dost naredijo tud obleke. Ne oblači se v kakšne škatlaste zgornje dele, ampak poudari tisto kar bi rada. Črna barva te zoža… pa mogoče ksn dekolte, push up modrček… Kikla do kolen pa škornji.. to skor vsaki paše.
Če maš fejst “tazadnjo” kot si rekla, jo poudari z bolj oprijetimi kavbojkami, ki grejo na konc rahlo na zvonec.
Po moje sploh nimaš tok grozne postave. Sicer pa – sej nobena nikol ni čist zadovoljna s sabo. Jest sem s sabo kr, sam če bi se pa dal… bi pa tud mela ksno kilco manj ke okol stegen… ampak me ne moti, ne hodim skoz s to idejo okol. Mislim, da sem kr u redu, lahko bi blo še doooost slabše:)

Ma jst sm že zdavnej rekla da mi že geni in prebava ne dajo tega da bi bla suhica…pač mam mal bolj popolnjeno žensko postavco…joške, rit…kak kg preveč na trebuščku…pa kaj. Še zmeraj mam čist normalno postavco…Do zdej sem dobivala same pozitivne pohvale, sploh kar se ritke tiče tko daaa… :)))))) Nevem, enostavno se mi ne zdi vredno sekirat glede tega…razen če si ekstreme overweight…Včasih se ful zasekiram, se odločim hujšat, telovadit…ampak pol ugotovim da noben (sploh pa) tip ni vreden tega da se odrekam bureku, pici, lazanji, filanim paprikam…mnajmiiii… :))
Kot je rekla ajda, z oblekami se da velik skrit in prikazat kar hočeš da je prikazano…..

Pot k hudi postavci sta nekoliko aerobne telovadbe, fitnes in uštimana prehrana…

Lokalno izgubit maščobe ne moreš… če hočeš bit suha boš izgubila tudi prsa (kaj ti je bolj pomembno sama veš – tipi so tako taki k jih velike joške impresionirajo, kot smo tudi taki, k nam to ni pomembno pa raje vidimo suhcano, športno postavco z popolnim trebuščkom…)…. kakor tudi hude postavce ne dobiš čez noč… za vse je potreben trud… veliko truda… leta truda, nažalost (če seveda odštejem nenaturale – ilegala – doping).

Kar se nas tipov tiče… uglavnem, mislim da si tipi s tem ne delajo veliko težav… z izjemo bilderjev (oz. takih k smo redno, aktivno v fitnesu)…

Jaz zase vem, da sem preveč obseden s svojo postavo… nekoč morda celo zgradim tako k mi bo všeč… v par letih (ker ne mislim v ilegalo)… Tako kot majo nate vpliv MTV in lepotičke, majo name vpliv izkušeni bilderji k jih poznam, bilding revije, superheroji…

Večina verjetno ne vidi smisla v tem, da si vsak drug dan uro na fitnesu (kjer delaš intenzivno, ne kažeš svojega novega dresa), da ješ 6x na dan, nobenih reči s katerimi se običajni ljudje pregrešijo vsak dan (čokolade, k jo deklce tako rade zmažete celo kar same jaz recimo sploh ne poznam več, pa mi ne manjka), proteini, dodatki – vse redno jemat…. nekateri celo ilegala….
….jaz v tem vidim smisel in živim zase, delam na postavi ki si jo želim že od majhnega (sanje kerga mulčka pa niso, da bi bil nakvihtan ko njegovi heroji:))), sledim sanjam…. Moja postava je…kdaj jo bom izoblikoval po željah, če ne v temu življenju???…. Če so puncam nabildani tipi všeč al pa ne… mi pa dol visi ubistvu.

Srečno – sledite sanjam 🙂

Ojla,
ma itak smo zenske zmerej obremenjene s temi stvarmi. Jaz tudi. Nisem debela, sam so me pa sami joski in rit. Druge pravijo, da bi ubijale za tako postavo, tipu (in drugim moskim, na zalost) je tud vsec, samo meni ne. In kaj bi rada jaz? Rada bi nosila kratke sexy majcke, pa me je sram! Nerodno mi je, ker se mi zdi, da imam prevelike joske in rit in bi ble te v ozkih cotah se vecje… Se pa razume, da shujsat v rit se ne da in ne da. Sem preverila, probala v fitnesu, pa so mi se sam stegna nabildala…
Nikol ne bomo zadovoljne, razen tiste ful samozavestne in tiste, ki jim je mati narava dala vsega ravno prav…
Lp.

Zafustrirana si ni kej! Dej vprašej se kaj bo čez leta!!!
Vazno je da si zdrava…

lp

Alexa

Ne vem, zakaj se sploh sekiraš. Napisala si, da nisi debela, ne suha. Zakaj delaš potem takšno paniko. Obstaja nas nekaj takih, ki pa radi vidimo da je punca taka, kot praviš, da si sama.

Glede tistega, kako je z fanti: V mojem primeru je drugače. Jaz sem šel predaleč in zdaj popravljam svoje grehe za nazaj. Ampak lahko si prepričana, da ne boš šel tako daleč, da bom pravi suhec. Ne tega nočem, ker vem, da se ne bom počutil dobro v svojem telesu, da pa bi zato ugajal punci, potem hvala lepa za takšno punco.

In enako moraš gledat tudi ti. Ne hujšaj in ne obremenjuj se z tem, da boš z tem bolj všeč fantom. To ni bil nikoli recept, da boš imela fanta, ki te bo imel rad zaradi tega, ker boš full postavna ženska.

Ne pretiravaj, prvo je zdravje potem pa vse ostalo.

Lp, Mišek

Ce mislis, da mas grdo postavo, potem je po vsej verjetnosti temu res tako.
Ce hoces shujsat v trebuh delaj trebusnjake. Ce hoces met vecje prsi pojdi na operacijo, ali pa se sprijazni z velikostjo. Lahko nosis tud podlozene modrcke.

LP

Daleč od tega – kako ti sebe vidiš in kako drugi tebe vidijo je lahko čisto druga pesem…

Če hočeš shujšat v trebuh, ti samo trebušne ne bojo pomagale – lokalno s trebušnaki ne boš zgubil maščobe, edino mišice boš okrepil, maščoba bo več ali manj ostala…

…s prsmi pa se strinjam.

Ja to si full dobro povedala-da moramo pospraviti najprej na nasem podstresju. Tega se zavedam, vendar ceprav se trudim ga ne morem pospravt 🙂 Se pa stvari izboljsujejo odkar hodim na tae bo. Pa nisem shujsala zaradi tega ali kaj, samo vecjo samozavest imam pa vseeno. Telovadba pomaga, se najbolj pa je od psihe odvisno!

Kdo pa so tvoji herojski vzorniki? Arne Schwarzeneger? 🙂 Lepo, da skrbis zase, vendar do neke meje, ne se zdaj filat s kaksnimi nezdravimi umetnimi stvarmi. Sicer se pa itak na to ne spoznam in ne morem rect al skodi, al je zdravo. LP

Ma ne se sekerat glede svoje postavi. Si kakrršna si, pa še s športom se ukvarjaš, kar pomeni da daš nekaj nase. To je veliko oz. dovolj.

In vsak človek je lep, na drugačen način. In vsake oči gledajo drugače – verjemi mi!

Osebno pa sem sama s sabo zadovoljna, nič ne bi spremenila zaenkrat. Tud nikakršne diete nimam, jem kar hočem! In postava je še vedno zelo lepa, imam pač tak metabolizem. In zadovoljna sem, ker to sem jaz.

Zato bodi zadovoljna s sabo, takrat to človek izžareva iz sebe in se tudi drugim zdiš lepa, itd…. Takoj ko vsi vidijo da samo jamraš in se ne spoštuješ, te ne bodo niti oni.

LP

Ko bi videla tista dekletca, ki jim tako zavidaš, brez ličila in v čisto navadnih gvantih, bi Te grenka zavist takoj minila. Večinoma so čisto povprečne dečve, ki so jim mojstri ličenja in odevanja ustvarili zavidanja vredne fasade. Nekdaj je bila na TV (mislim, da je bil to kanal A) oddaja stilski izziv. Že tam je bilo mogoče videti, kaj se da narediti z malo ličila in za določeno postavo primernejšim oblačilom.

Čim prej se boš sprijaznila s svojim videzom, tem prej boš začela to samozavest tudi izžarevati. Veš zadnjič sva s prijateljem sedela v slaščičarni in opazovala ljudi. Mimo je pridrobencljala ena do popolnosti doterana bejba. Ampak ko si jo pogledal v obraz, si imel občutek, da gledaš lutko v izložbi. Pri sosednji mizi pa je sedela skupina mlajših. med njimi tudi dekle, ki ni bilo nič posebnega na pogled, ampak je izžarevala veselje do življenja. Oči so se ji iskrile, ko je govorila. Prijatelj je rekel: “Če bi moral izbirati med tema dvema. bi izbral tisto pri sosednji mizi, ki se ji vidi, da ima vsebino in je zanimiva.”

Nehaj se sekirati. Malo premisli, kaj lahko storiš s tem, kar imaš — primenro ličilo, pričeska in obleka in boš videla, da boš zasenčila marsikatero, ki ji zdaj zavidaš.

Ko bi videla tista dekletca, ki jim tako zavidaš, brez ličila in v čisto navadnih gvantih, bi Te grenka zavist takoj minila. Večinoma so čisto povprečne dečve, ki so jim mojstri ličenja in odevanja ustvarili zavidanja vredne fasade. Nekdaj je bila na TV (mislim, da je bil to kanal A) oddaja stilski izziv. Že tam je bilo mogoče videti, kaj se da narediti z malo ličila in za določeno postavo primernejšim oblačilom.

Čim prej se boš sprijaznila s svojim videzom, tem prej boš začela to samozavest tudi izžarevati. Veš zadnjič sva s prijateljem sedela v slaščičarni in opazovala ljudi. Mimo je pridrobencljala ena do popolnosti doterana bejba. Ampak ko si jo pogledal v obraz, si imel občutek, da gledaš lutko v izložbi. Pri sosednji mizi pa je sedela skupina mlajših. med njimi tudi dekle, ki ni bilo nič posebnega na pogled, ampak je izžarevala veselje do življenja. Oči so se ji iskrile, ko je govorila. Prijatelj je rekel: “Če bi moral izbirati med tema dvema. bi izbral tisto pri sosednji mizi, ki se ji vidi, da ima vsebino in je zanimiva.”

Nehaj se sekirati. Malo premisli, kaj lahko storiš s tem, kar imaš — primenro ličilo, pričeska in obleka in boš videla, da boš zasenčila marsikatero, ki ji zdaj zavidaš.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close