Najdi forum

Note za klavir

Zanima me, če mogoče veste za kakšno stran na internetu, na kateri so note za klavir.

Drugače pa (če tega slučajno na internetu ni), če jih ima kdo mogoče za prefotkati oz. če mi jih lahko, kar na mejl pošlje. Jaz jih imam kar nekaj, če imate podoben interes, mi lahko pišete.

Hvala!

Acerola!
Tudi sama se trudim že dosti časa, da bi odkrila kakšno stran na netu, ki bi imela note.. brez uspeha…
Kakšna pa je tvoja izobrazba na glasbenem področju (če lahko vprašam)?
LP! Joo

Nižja glasbena. Imam pa doma note, kot so recimo: Bolero, Blue Danube, Turška himna (Mozart), Liszt Gallery (iz Biskvitkov :), razne teme, npr. Carmen, Labodje jezero, Can-can, Radetzky march, Vltava, Clair de lune, Fur Elise, itd. imam pa jih tudi dosti od Beatlov.

ja lubice, kje ste pa iskale na netu strani, in jih nista nasle??????teh je toliko,da lahko celo leto printas note dol,pa nebos fertig!!!ker naslovov tocno nevem(napamet) pejta na matkurjo, pa napisita v iskalnik note, pol pa se vam bo polno prkazalo, pa poisci stran mitja cukjatija;kliknta njega,pol pa na njegovi strani tud lohk dol dost vleceta,pa na njegove linke pejta- tam pa so naslovi za sheetmusicplus.com, pa dalymusic.com ipd….

pa lep pozdrav, in ce boste meli kaj not viska, pista se kaj….mislim,note, da si bom lohk ker fotokopirala–jst jih zbiram ze 10 let.

lp,tina

ja lubice, kje ste pa iskale na netu strani, in jih nista nasle??????teh je toliko,da lahko celo leto printas note dol,pa nebos fertig!!!ker naslovov tocno nevem(napamet) pejta na matkurjo, pa napisita v iskalnik note, pol pa se vam bo polno prkazalo, pa poisci stran mitja cukjatija;kliknta njega,pol pa na njegovi strani tud lohk dol dost vleceta,pa na njegove linke pejta- tam pa so naslovi za sheetmusicplus.com, pa dalymusic.com ipd….

pa lep pozdrav, in ce boste meli kaj not viska, pista se kaj….mislim,note, da si bom lohk ker fotokopirala–jst jih zbiram ze 10 let.

lp,tinaAcerola je pisal/pisala:
>
> Nižja glasbena. Imam pa doma note, kot so recimo: Bolero,
> Blue Danube, Turška himna (Mozart), Liszt Gallery (iz
> Biskvitkov :), razne teme, npr. Carmen, Labodje jezero,
> Can-can, Radetzky march, Vltava, Clair de lune, Fur Elise,
> itd. imam pa jih tudi dosti od Beatlov.

Tega je na netu kolikor hočeš. Samo kvalitetne je pa res težko dobit.

Če se ne motim, se ponavadi plačujejo, do zdaj še nisem odkrila kakih zastonj!

jaz sem zasledila v spletki, da ne obstajajo programi (oz. niso vedli povedat), ki imajo notno črtovje in note.
Verjetno vi mislite note kot akorde, dure, ampak note- note (celinka, polovinka, četrtinka…) jaz še nisem zasledila nikjer…
Acerola, se zelo zanimaš za glasbo?
Lahko noč vsem; tisti, ki ste ponočnjaki kot jaz, pa… pozdravljeni 🙂

joo.
Obstajajo programi, ki ti iz midi fajla sprintajo note. Isprobano. Lahko tudi za vsak instrument posebej, odvisno od kvalitete midi fajlov, ki jih je na netu kolikor hočeš.

allora, če ti tako rečeš… 🙂

Lahko si npr.instaliraš Anvil studio (poišči ga z kakim iskalcem) in potem si lahko z interneta snemaš skladbe, ki ti jih prikaže v notni obliki in še poslušaš jih lahko zraven! (to je v bistvu program za komponiranje, med drugim) So pa še drugi, to je le eden izmed mnogih.

Evo se ene strani

http://www.pianotabs.net

Upam, da bo kaj pomagalo!

LP, bucka

http://www.8notes.com
je stran, kjer dobiš veliko not za različne inštrumente. lp

Točno nekaj takega sem iskala. Hvala!

Tudi drugim hvala za vaš trud!

🙂

Oh ne! Zdej sem šla malo bolj podrobno gledat pod te naslove in ugotovila, da so večinoma samo kratki odlomki in še zelo preprosto napisani!!
Sem mogoče kaj spregledala? So kje sploh cele skladbe?

jst sem npr iskal za klavir: mozart k545, potem si downloadaš tam, kjer piše ikonica pdf in to 1.stavek najprej, potem greš nazaj in downloadaš 2. stavek in še tretjega. Tako, da imaš potem tri stavke – tri fajle.Kaj pa iščeš?

ni celih skladb… vsaj jaz jih nisem našla… žal, ne…

a ma kdo note za klavir od : vse najboljše?

rabla bi !!!!!!!!!!!! nujno!!!!!!!

hvala 🙂

zivjo,
zanima me, ce ima slucajno kdo note za klavir za Šank Rock-Pravljica o mavričnih ljudeh in jih je pripravljen deliti?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close