Najdi forum

stopala in najlonke

Zanima me, koliko nas je na tem forumu, ki nas vzburjajo ženska stopala v najlonkah.

Mene, ce so lepa in urejena, ze, ampak brez najlonk :))))) No ok, zarad mene so lahko tudi schnellfukarce gor, samo da jih lahko potem sletschem :)))))))

hehehe ti mi ličiš na miškolinčka,k ga fejst pogrešamo a je taku?

A to pa ne, jaz nisem Mischkolin. Mischkitze pa imam zelo rad ja!!! :)))) No pa muce tud! 😉

Ženska noga mora biti cela v najlonkah.

jaz pa rad sesam prstke na nogah, če so lepi in urejeni seveda, najbolš mi je če mi ga punca obdeluje z drugo nogo medtem ko ji jaz ližem prstke mmmmm 🙂

mene ful rajcajo,tako da si jih sam oblečem

na stopala sicer nimam fetiša, obožujem pa najlonke med sexom.

O, mene tudi rajcajo najlonke na ženskih nogah. Rad jih ližem medtem ko seksava in obožujem
ko mi ga na koncu obdela z nogami…

Sva pa parkrat že probala tako, da sva si jih oblekla oba med seksom in občutki so bili zanimivi,
ful seksi…priporočam.

Da bi jih pa vsak dan nosil ali pa izven postelje…do tega mi pa zaenkrat ni.

Jaz tudi.

Mene vzburjajo dolgi nožni prsti <3


Tudi jaz imam fetiš na najlonke, tiste hlačne (hulahopke). Imel sem srečo, da je moja punca imela le-te oblečene med vsakih seksom, le luknjo sem izrezal med nogami.

mmm, ja, lahko tut pajkice, jim nardiš luknjo 🙂
čeprav jaz imam raje samostoječe, sem bolj “svobodna” 🙂

Kaj pa vzoček a je irelevanten jaz montiram hozentregerje na schnellfuckerce dober pripomoček pri nožni obdelavi, ko ji ližem prstke na nogah sploh če so manikirani me full zbesni

Sem poznala nekoga, ki je mel izjemno rad prepotena ženska stopala…sploh če je poleti imela superge in bila cel dan v njih, ga je to tako zrajcalo, da konc…

js sm nor na najlonke iz koša za perilo jih vzamem vsakič ko jih žena sleče in jih voham, ližem, roko dam notri(prsti-prsti) jih močno zategnem pol pa akcija, dam jih tud na k…c pa d…m. drugače jih ližem tudi na svoji ženi(prsti,podplati,peta… njej je to tudi všeč in jo rajca) najraje imam kožne al pa rjave obvezno čim tanjše od 15den dol pa da se svetlikajo!!!

mam ogromen fetiš na najlonke-na babah.samostoječe so pa itak za svršit

če koga zanimajo moje najlonke ali pa kak footfetiš v njih me lahko kontaktira na [email protected].

Boš pokazala nogice zastonj ali bi rada da ti kaj plačamo?

najlonke usmradijo. Še kateri?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close