Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost zaljubila sem se v najboljšega prijatelja

zaljubila sem se v najboljšega prijatelja

Imam najboljšega prijatelja z katerim si vse zaupava! Stvar je taka da sem se v njega zaljubila in se mi niti sanja ne kaj naj storim ali mu naj povem ali mu naj ne povem! Ko smo kje skupaj npr. diskoteka ali kaj takega se včasih obnaša kot kolega včasih pa kot da bi nekaj rad! Če bi mu povedla bi še sploh bila kolega ali pa se nebi niti hoto z mano pogovarjat!

Prosim da mi svetujete kaj naj storim in da mi odgovorite odkrito!

Lp Maša

Ne vem točno, kaj bi ti svetovala… Psihologi pravijo, da pri takšnih moško-ženskih prijateljstvih slej ko prej pride do tega, da eden želi nekaj več. Če drugi ni zato, lahko to uniči ali vsaj zelo oslabi prijateljstvo. Verjamem, da se počutiš grozno. Po mojem je najbolš, da mu tak previdno kdaj namigneš pa počakaš na odziv. Če mu boš povedala preveč direktno, se bo mogoče prestrašil. Ni pa izključeno, da nisi tudi ti njemu všeč, pa iz istega razloga molči. Sicer pa verjetno sama veš, glede na to, da sta tako dobra prijatelja, če mu je všeč katera druga. Najbolje se boš odločila sama, ko boš premislila vse okoliščine. Pa veliko sreče!

Jenny

Če mu poveš oziroma nakažeš sicer reskiraš, da se bo prijateljstvo nehalo, če pa tega ne narediš pa se boš lahko celo življenje tolkla po glavi in čez 20 let zvedela, da je bil tudi zaljubljen vate, vendar tudi ni upal reskirat prijateljstva. Kdor reskira – profitira. Vsaj vedla boš na čem si.

hja, se dogaja tudi meni tako sranje. ampak je se bolj zakomplicirano. pa sem mu ze malo pokazala, ampak je bil bolj tak nevtralen odziv pa se zensko ima, npo zdaj ne vec. no in sem se odlocila, da mu ne bom morila pa to, ker mi prijateljstvo pomeni vec, pa tudi mislim da se mogoce ne bi vec tako dobro razumela..ali pac, kaj ves.=)
in kar bo pa bo, tudi sama imam zdaj fanta,tako, da bolj malo mislim nanj -hvalabogu=)
ne vem no, pomojem pocakaj kar bo pa bo, saj , no ne vem kako je pri tebi, ampak, te mladostniske zaljubljenosti minejo, ce se ne razvijejo v pravo ljubezen.

nic ne skrbi, ker se bo vse porihtalo=)

caw

Lep pozdravček, Maša!
Evo, jaz ti bom pa takole povedal… Pa ne vzet za slabo… Če mu poveš, s tem postaviš na kocko vajino prijateljstvo, ki je, kot sem razbral iz tvojih besed, zelo zelo trdno… Torej obstaja možnost, da te je on sprejel za najboljšo prijateljico in da o čem drugem sploh ne razmišlja…
Če mu ne poveš, ostaneš v dvomih in kljub temu lahko pride do nezaželjenih problemov v vajinem prijateljstvu… Kmalu bo ugotovil, da mu nekaj prikrivaš, saj te verjetno zelo dobro pozna… Svetujem ti, da za začetek začneš kakšen vajin pogovor s takimi vprašanji, da boš od njega izvedela malo več o tej situaciji, saj moški nismo tako komplicirana bitja:)). Torej… Vse naj naj, Maša, upam da se bo vse skupaj srečno izteklo.

Tudi jaz mislim, da je bolje, da mu poveš. Meni se je to dogajalo nekaj let nazaj, pa mu nisem upala povedati, da ne bi uničila prijateljstva. Šele kasneje sem izvedela, da je bil tudi on zelo zaljubljen vame. Toda zdaj je prepozno – on ima drugo dekle, jaz fanta, še vedno pa se sprašujem, kako bi bilo, če bi mu takrat povedala. Priložnost zamujena ne vrne se nobena. Le pogumno!

Jaz ti lahko iz lastnih izkusenj povem, da mu le povej ce mas priloznost.Jaz sem ful druge poslusala, ko so mi govorili naj ne povem in ne unicim prijateljstva ampak ljubezni ne mores zatreti!!!!!Zdaj pa se ful grozno pocutim, ko ma punco in se z njo ful razume, jaz pa si ga se vedno zelim.

Iz svojih izkusenj ti nekaj svetujem! Tudi jaz sem imela in imam zelo dobrega prijatelja, ki mi je po dveh letih prijateljstva priznal, da se je zaljubil v mene. To mi je povedal , ko sem po 6 letih koncala zvezo s svojim bivsim fantom. Takrat je mislil da bom jaz za( bila sem v dvomih), vendar jaz sem najino prijateljstvo prevec cenila, da bi ga “pokvarila” s tem da bi hodila z njim. Bila sva tako dobra prijatelja, da sva se pogostokrat stisnila, objela ko sva se vidla, pa tud kaksen lupcek na licka je bil vmes, jaz ga imam rada kot prijatelja in nic vec! No in tudi to sem mu povedala.
Tako, da ti se nic ne boj, povej mu. Ce je pravi prijatelj ti bo povedal kaj cuti, ali samo prijateljstvo ali tudi kaj vec! V vsakem primeru pa sta lahko se vedno prijatelja! Vendar veliko ljudi zacne svoja partnerstva v zacetku s prijateljstvom, ki se nadaljuje v ljubezen in prav je tako , da fanta spoznas tudi s plati prijatelja!

Vcasih se prijateljstvo previsi v ljubezen,
čustva, dotiki postanejo vse bolj neznejsi,
vcasih se prijateljstvo previsi v ljubezen,
cudovito je ko se zgodi!

Tangica

Sama sem hodila z mojim najbiljsim prijateljem 2 leti in moram reci, da je bila med nama res prava ljubezen. Bila sva najboljsva prijatelja preden sva zacela in zdaj, ko sva na zalost koncala, se toliko bolj. Na zacetku, prej ko sva zacela in se je on zaljubil vame, nisem bila zato in sem se nekako “zgovarjala” na to, da nocem unicit tako dobrega prijateljstva. Takrat me je on za nekaj casa odrezal, prevec mu je bilo hudo, da bi bil ob meni, imel me je pa ravno tako zelo zelo rad. Pocasi mi je prisel spet blizu in vse je bilo kakor prej, samo z razliko, da sem se zaljubila vanj in z njim prezivela dve prekrasni leti in se zdaj prezivim z njim zelo veliko casa, ceprav ima on punco in jaz sem do nedavnega imela fanta.
Moje mnenje je, da je ljubezen, ki se razvije iz takega prijateljstva, najlepsa.
Naredi pa tako… ce sta res tako zelo dobra prijatelja, ga veckrat objemi, kaksen ljubcek vec na licka, pa tudi pogled naj bo malo drugacen… ne prevec pomenljiv, ampak mislim, da bo videl v njih kaj cutis. Besed zaenkrat se ni treba. Potem bos pa videla njegov odziv. Upostevaj pa tudi, da teh znakov mogoce ne bo razbral, takrat pa resno razmisli o tem, da bi mu mogoce povedala se z besedami…
Vso sreco in upam, da bos imela tako lepo zvezo, kot sem jo imela (jo imam) jaz.

Najlepše hvala vsem za odgovore čeprav še zdaj nevem kaj naredim ker me je strah to priznati njemu. Ko se vidiva se vedno objameva dama lupčka na lice včasih na usta. Full me je strah da če mu bom priznala da me nebo hoto niti pogledat oz. z mano se pogovarjat. Vedno ko sem slabe volje me vpraša kaj je narobe.
Res nevem kaj naj naredim rada bi se čimprej izvlekla iz tega!

Če si zaljubljena v najboljšega prijatelja mu lahko zaupaš da se bi rada z njim pogovorila .
V diskoteki ga povabi na ples prijateljstva .
Naj vam povem svojo zgodbo ljubezni .
Jast sem bil par let nazaj na morju plesali smo trebusni ples .
Zjutraj ko smo se zbrali me je najboljša prijateljica vprašala če bo lahko z menoj plesala na odru
no jas sem bil takoj zato .
Po končani prireditvi smo šli na kavo in se vsedli zraven mene bila je zelo prijazna zmenoj .
Seveda me vez nekaj dni prosila če je lahko moja prijateljica bil sem zelo vesel njenega mnenja .
Ko smo šli na morje so se vsi delali norca od mene prijateljica jim je pokazala kakšno moč ima v sebi
zato se delala norca od njih .
No so mi vsi govorili zakaj sem vanjo zaljubljenj če prav je ona imela fanta .
No čez tri leta se je obrnilo fant jo je zapustil in je prijokala k meni v objem nato me prosila če se stlinjam biti z njo par ljubezni .
Oba sva resnično srečna da sva zaljubljena .

Lepo se napravi ter svojega prijatelja povabi na ples .
Upam da se bo tudi prijatelj stlinjal steboj ter bosta šla oba dva skupaj na ples .
Vendar tam mu lahko zaupaš da si v njega zaljubljena .
Mogoče je tudi on vate zaljubljenj .

Nismo moški kot ženske da se prijateljstvo zajebe. Povej mu kaj čutiš tudi če ne bo za bo že prenesel saj ni baba.

Vprašam koliko sta stara mogoče sta zelo lepi par na plesu .
Vendar če te on gleda v oči si mu zagotovo všeč .
Najbolje da ga vprašaš zakaj te tako lepo gleda .
Mogoče je pa vate zaljubljen samo ti ne upa povedat kjer misli da imaš ti drugega fanta .

POVEJ mu kaj cutis ok

povej mu ok svoja custva ce nic ne bo pejt naprej ok

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close