Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost absolventski izlet da/ne

absolventski izlet da/ne

No, absolventski izleti so sedaj aktualna zadeva. Jaz lahko iz prve roke stresem eno par “taslanih”, ki se 100% dagajajo na ABS-ih!

Eni mate punce, ki grejo na ABS, druge fanta, ki gre na ABS. A mu/ji zaupate!
Sm tam se res svasta dogaja, clovek si nikol ne bi mislu, ce ne bi vidu, oz. dozivel.

Pisite!

Mi smo se šli grupnega pri odprtih vratih.

Heheee…. moja mi je glih vceraj rekla, da mi ne zaupa 😎
LP

Moja sosolka pa je fafala dvem sosolcem, ona je imela fanta doma, onadva pa tudi vsak svojo punco, seveda dalec dalec stran… in to je bilo cisto cisto res!!
zgleda da velja tist pregovor, dalec od oci, dalec od srca..!

no.. vseeno pomembno je zaupati:)) pa tudi kaj takega si upati;))

Ja, jaz sem bla na ABS-u pred 2 leti! Pa je bil cisti odklop. Tudi sama sem bla takrat samska, in moram priznat, da sem si jih kr privoscila( oni pa mene, haha!)

Ja in ena moja kolegica tudi, na koncu . Ona je dol spoznala svojega sedanjega fanta, ceprav jeimela doma fanta ze skoraj 4 leta, (pa fajn sta se razumela), sam ko je ta njo vidu, pa ona njega, je blo konc! Ko je prisla domov je cez 2 dni tipu povedla da je konc, da je spoznala fanta, ki ji je fajn, in tra-lala…. Sedaj se se vedno z tem ABS-em, in prav fajn se mata!

No naj neki se o sebi povem! Ja tko z eno par sem se sam lupckala, z dvema pa tud ….., na ladji, u kabini, sred ne vem cega(med ploubo) blo je zakon, in tega ne bom nikoli pozabila. Z drugim pa v hotel. sobi(veckrat oz. cel cas dopustovanja). Tudi ta je bil zelo dober, sexy! Meni je bil ful vsec, jaz njemu, in kar mislila sva , da neki bo, sam pol sva se nekajkrat slisala po telefonu, razdalja me je zelo motila in sem raje nehala mislit na njega. Seveda je umes blo OOOOgromno pijace. Baba pijana, rt prodana! Drzi kot prbito!

Naj povem se to, da sta oba imela doma punce(resne zveze, saj to so bli stari fanti 25-26 let). Ko so jih klicale pa so hladno govorili, da je vse kul, kako jih ful pogresajo…tra-lala. In res je drzalo to, dalec od oci, dalec od srca!!!!

Meddrugim pa vidis svasta! To je res en sam zur, jaz se nikoli nisem in verjetno ne bom spila kot tam. Pa sam po 4 ure spanja, pol pa spet zur, al smo pa pol na plazi spal. Ja beachparty-i so spet druga pesem, tam vsi v kopalkah, pa glasba sopa, pa pivo je ful poceni….to se je folf kresal v vodi. NORO! Pol se je kr tezko vrniti v kruto resnicnost domov!
Tko VARA SE NA VELIKO! Verjemite mi! Pa tud neki jih je blo k so fante/punce vzeli s sabo! Raj ne! Prica sem bla enmu sosolcu, k je mel punco s sabo, ko pa je ona sla spat, on pa je potem obletaval od cebelce do cebelce. Vidla sem ga probdelavi ene , pa je kasneje prisel do mene, in sam reku, sej nisi nc vidla. Oba sva se sam nasmejala, jaz pa sem mu rekla 1x se zivi!

Drugac pa sem na ABS-u spoznala ful ljudi, s katerimi sem se sedaj prijateljica, se slismo, vcasih tudi vidmo in to je kul! Tangica!

Ni spet vse tko….varalica…..

Tudi jaz sem bil na absolventskem pred dtremi leti. Vem kaj se dogaja in res drži tisto baba pijana rit (in še kaj drugega) prodana. Saj je vse ok, samo na kozlanje mi je pa šlo, ko so se te ženske na postaji poslavljale od tipov, jokale kako jih imajo rade, dol pa… in o so prišle nazaj spet jok, one so že vedele zakaj. Seveda nis(m)o tipi nič boljši, je bilo pa vseeno več zvestih kot žensk. Vsaj v naši skupini. In nikoline bom pozabil kako se nekaterim prej pridnim punčkam dol dobesedno strga. Dobesedno prosile so, naj jih kdo podre. Zdi se mi, da je v prepričanju vseh, ki gredo na absolventa, da se enostavno morajo podret, če ne se ne bojo imeli fajn. Seks spada zraven, tako kot morje in pijača.
In zanimivo vprašanje. A je kakšna punca, ki se na absolventu ni poseksala? Naj se oglasi.

Ej, Marjan, lahko samo potrdim tvoje besede, glede pridnih punčk, ki se prelevijo v najhujše prasice…No tud fantje postanejo u iber kučkeži! Vsem se dobesedno strga na absolventskem. Mi smo šli najprej v Španijo, pol pa v Kubo – bila je totalno adijo scena. Hehe, folk se obnaša kot v starih rimskih orgijah. Čisto te odnese v neki drugi svet. Spanje minimalno, sam sekat, cotat, sexat, razturat pune granate 😉

Od mojega absolventa je že daleč. Ni bilo tako divje, a za tiste čase kar vroče. Še zdaj se rada spomnim. Znoret se moraš ko si mlad!

Ja vsem se strga na ABS-u. Meni so sle tud babe na zivce k so se poslavljale ko so sle, pa jokale, pa jaz te mam tko rada, ne se bat…., dol pa druga scena. ….sam zur , pa srat ga 100 na h, pa sexat, sej da vsi, pa sej ne bo zvedu, pa glej da mi ne bos kaksnega fleka pustu na vratu, pa oh in sploh……

No je raj za fraj ljudi, pa tud za “resnozveznike”, da se kaj drugega probajo, oz. potesijo zeljo, “pa jaz bi se s kom probal/a!” Tam je ponudba res velika, pa se leta so primerna , k so vsi en glih stari!

Ja, sm meni je blo zakon! Totalen odklop, nobenega nisem pogresala, sm tud to ne more trajat vecno.

En je prej reku, da so babe hujse kot fanti, ni res! Ce ga baba serje al pa sexa tud fanta rabi( pa ce je vezan al ne). ISTI SMO!! Tangica

Ma res so prasci vsi ki grejo in doma obljubljajo zvestobo. Nič nimam proti seksanju sevprek, samo naj se prej pove a ne ? Ne pa da doma nakladaš o zvestobi do groba potem pa podreš prvo stvarco , ki ti pride na pot.
Govorim za oba spola.
Meni gre predvsem na živce sprenevedanje. Vedno sem imela raje fante, ki so mi takoj rekli, da bi radi samo … z mano. Ti vsaj takoj povejo kaj bi radi, ne pa nakladanje o večni ljubezni, samo za to da ti ženska da: To pa ne prenesem.

Jaz pa sem na absolventu prvič izkusila lejzbični odnos in to tako strasten. Kaj takega nisem doživela nikoli in verjetno tudi več ne bom (čeprav si potihem to zelo želim, ampak problem je dobiti partnerico) Takrat sem imela in imam še vedno istega fanta s katerim se odlično razumeva, sam tisti lejzbični seks je bil res enkraten. (no izkušala sem ga skoraj vse dni izleta z isto punco – res je obvladala, in imela je celo zbirko pripomočkov, hja je že vedela zakaj) Skratka, nepozabno. Res je, ABS izleti so nori. Lepi spomini.

Tule se mi postavlja še eno vprašanje. Recimo, da spoznate punco/fanta, ki vam je všeč, vam pa pove, da gre konec septembra na absolventa. Po vseh izkušnjah in vsem kar je tu napisano: Bi se spustili v vezo z njim/njo pred absolventskim izletom?

Ja cist tko, velika moznost da , bo naredila kaksen greh. Sam ce je pa ful zaljubljena, pa gor pa dol sveza ljubezen mislim , da bo sm nate mislila. SEm ko nekoga tako zelo pogresas, pa ves, da ga ne bos kmal vidu je kr hudo, ….pol ga pa mal spijes, pa kaksen zacne sarmirat…pa debata….sej ma tud on punco…pa ce da on, bom pa se jaz…..pa si tam, kjer ni vec izhoda!!.

Sm niso pa vse take! To se moras zavedat! Bolj da se na zacetku in nekje dalec skurba kot, pa pol ko bo zveza ze ful trdna, kot pa doma , tam ki jo bos tud ti pritiskal!
To je moje mnenje, sam ne ji prevec tezit zaradi tega ker gre na ABS-s, ker ji bo to slo se bolj na zivce(to so vse babe govorile, kaj jim so tipi rekli ko so sle, pa da jih skbi,,,,,,po drugi strani se jim je pa fajn zdelo, da nekdo tako”trpi” pa na njih caka celih nevem 15 dni!!!Tezko je!

Manj ji bos tezil, boljse bo zate! Reci ji samo da ji zaupas, da je pametna punca , ki ve kaj hoce in dela, da jo ze sedaj pogresas pa ceprav se ni sla, pa komaj cakas, da se vrne, ker brez nje pac ne gre. Tako je ce mas nekoga rad!

Sm niso vse bitch! Pa tud ce se bo kaj zgodilo, to pozabi, ker ves da tam ni blo ljubezni vmes, tam se je slo sam za posexat! Tangica

naivnost je tudi lepa čednost

Naši grejo na absolventa letos septembra, ampak jaz ne grem. Ker točno vem, kaj bo – 10 dni pijančevanja in kurbarije. Škoda denarja, sem raje doma. In povrhu še v Grčijo, kjer bo pol Slovenije – hvala lepa.
Mislim, da je bil za “znoret se” maturantski izlet, ne mislim v seksualnem smislu, čeprav so se nekateri prav veselo dol dajali. Tako, za žurirat mislim. Na absolventskem izletu naj bi se pa kaj novega videlo in doživelo (za moje pojme naj bi bil absolventski izlet strokovna ekskurzija) in seveda tudi zabavalo.
In potem naj grem v Grčijo in se tam 10 dni non stop prekladam iz hotela na plažo in s plaže v kafič. In tam naj poslušam slovensko glasbo (kot so nam obljubljali organizatorji), gledam same Slovence? Še predobro se spominjam Španije, ko sem v enem tednu videla 2 domačina, ostalo pa Slovenci, Hrvati in Nemci.
Pa nisem edina, ki tako razmišlja, pri nas jih pol ne gre ravno iz teh razlogov.

Tud jaz sem si tako mislila, da bi rada kaj vidla, pa …..

Ko si enkrat dol te briga za ves svet….!!!

Ja kdaj se bos pa cist znorela? Nikoli!??pol ti bo pa zal. Pa ne mislim nic slabega, sam tko pac je! Ena nova izkusnja, nov pogled na realen svet, ki je vcasih tudi krut!
Tangica

Ne vem, no, ampak me resnično prav nič ne vleče tja dol. Žal mi pa sigurno ne bo; nikoli nisem čutila potrebe po tem, da bi se morala znoret (kar se tiče tipov in seksa). Pijanih in skozlanih žurov sem pa tudi že dosti skoz dala, tako da… nič novega.
Bom rajši šla z mojim najdražjim na en umirjen dopust. 🙂

Čist za prav ti dam Ines. Nekaterim ni nikoli dost da se znorijo tako kot npr. tangici. Nekateri pa uporabljajo glavo. Jaz tudi nisem imel posebne želje po kurbariji, ko imam punco. Ko sem šel drugič v grčijo ni več k do lupčkanja prišlo.

A si slučajo iz Štajerske, da bi šli lahko na kavo?

To je vprašanje za Danijelo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close