Najdi forum

ČRNC IN BELKA

Že nekaj časa hodim z Afričanom. Sedaj sem se pogledov in tihega šepetanja sicer že navajena, vendar me zanima kakšno mnenje imate vi. Zdi se mi, da rasizem še zdaleč ni pozabljena zadeva.(včasih sem se zaradi pogledov in opazk počutila kot gayi ali lezbike, ki jih javnost prav tako ne sprejme(sicer jih tudi jaz ne odobravam), vendar ali sva zaradi različne barve res drugačna?

Katja

Torej, če se imata res rada, se ne bosta preveč ozirala na mnenje okolice. Sicer pa ti moram povedat, da jaz nikoli ne bi hodil s črnko; pač ne odobravam mešanja ra. Temu ne bi rekel rasizem. Ampak seveda, nikomur ne branim, da počne kar mu je po volji.

Lahko računaš da bodo vajini otroci zaradi genske raznovrstnosti nadpovprečni (lepši, pametnejši, bolj nadarjeni od povprečja). Super.

Sem si nekaj časa dopisoval z eno Indonezijko. Poslala mi je sliko, super baba! No, žal nisem več najmlajši in tega ne bom storil, ampak že sama misel, da bi imel eno tako ekzotično mačko in kako bi to sosedi gledali, mi je zelo zelo privlačna.

Nikakor si ne dovoli, da bi te mnenje okolice začelo gristi. Saj veš, razum lahko uniči še tako močno čustvo.

No meni se ne zdi nič slabega če sta črnc i n belka skupi .. ! je pa res da v Sloveniji kaj takega ne vidimo vsak dan ! Jets včasih k vidm kakšnga črnca ful tko pogledam in po mojem si včasih prov misljo da sm rasisitka la pa kej jest pa zarad tega pogledam k se mi zdijo ful hot and sexy 🙂 heheheh
No ne obremenjuj se kaj drugi pravijo .. res je da je še veliko rasistov česar se še sama nisem zavedala do nedavnega ! mislila sem da so rasisti le ša kaki starejši ljudje ne pa mladina ! po mojem je med črnci in belci razlika le v barvi kože !!!! we’re all human !

No uzivita ! 🙂

Jaz ne vidim nobenih ovir. Okolica naj te ne moti, je pa res, da bosta vedno vzbujala pozornost. Edina večja težava ki jo jaz vidim bi lahko bila, če bi bil tvoj izvoljenec kak verski fanatik (recimo islamski) ali če bi se preveč striktno držal kakih tradicij ali kulture iz njegove države, ki ni vedno prijazna do žensk. Drugače pa res ne vidim nobenih težav

Ja itak, pri nam je relativno malo ljudi iz črne rasne skupine. Zato sta pač tarča pogledov in fovšije. Ne dajta se. Lahko si zelo srečna – sam bi si tudi zelo želel spoznati kakšno temnopolto punco. (heey, ima tvoj fant kako sestro :))))) joke.

ajde Good luck,

To pa res ni nič slabega. Verjetno se bodo kakšne mamke še ozirale za vama, vendar mislim, da so mlajši ljudje v večini bolj odprti in brez kompleksov. Mogoče vaju bo sedaj, ko imamo take probleme z ilegalci, kdo res malo postrani pogledal, vendar ne se ozirat na to – ti ljudje vaju tako ali tako ne poznajo, zato je čisto vseeno, kaj si mislijo.

Seveda sta drugačna..pa ne zato, ker bi bila skupaj..ali ker bi bila bela..črna..ampak ker si edinstvena in on je edinstven!
Srečno!

meni se mešano parterstvo ne zdi nič takega, celo kul mi je. pa otročki bojo tako srčkani. rasizem, ja…v ameriki ga je še več, če kaj geldaš kake kontaktne oddaje na tv boš to takoj vidla…in se strinjam s sašo: drugačna sta zaradi svoje ednstvenosti (lepa misel)

Jest bi rekla, da vaju ljudje gledajo predvsem zato, ker sta jim zanimiva, ne pa zato, ker bi imeli kaj proti!

Sama zavist jih je!!

Jest sem vedno sanjal o sebi in crnem telesu (zenskem) med belimi rjuhami 🙂

Meni so pa všeč moladke 🙂 Prvo tiste črnke me sicer ne privlačijo, nekje vmes med belim in črnim je pa zame zelo sexy.

princ

Osebno nimam prav nič proti, zdi se mi čisto normalno. Tudi ti se na sekirat, saj če si kdo misli da je to narobe je po mojem mnenju en čist navaden staromoden idiot. Ljudje smo pač ljudje.
P.S. No pa se eno čist tako osebno vprašanje. A je res da imajo črnci ful velike? Tako iz radovednosti pa brez zamere. Ciao, ciao!

Če sta vidva zadovoljna, bodo tudi drugi morali biti. Ljudje se pa ozirajo za vama predvsem iz radovednosti, ker pač ni običajno videti v naših krajih temnopolto osebo. Meni osebno se tudi zdi, da pri nas ljudje niso nestrpni do tamnopoltih. Bolj so nestrpni do naših ‘južnih bratov’.
Kaj so pa rekli vajini starši?

glej tudi jaz sem si dopisovala z črncem in je preraslo v več kot dopisovanje….
ko je bil tukaj pri nas na obisku…so vsi zgroženo gledali ker pač živim v manjši vasi…
ampak nič zato…če imaš nekoga rad in se z njim počutiš fenomenalno se ne oziraj na barvo kože, ker to je le barva nič drugega….kajti črnci so tudi ljudje isto kot mi belci…
lp,
sana

Vidiš Katja tako ,kot ti ne odobravaš gayev in lezbijk,tako mnogi ne odobravajo belke in črnca kot par…SPRIJAZNI SE!!!!!!!!!!!!

Črnec gre po rivi in najde denarnico, jo razpre in v njej najde osebno izkaznico na ime Leonardo Di Caprio. Denarnico spravi v žep ter se sprehaja dalje, nakar ga ustavi policijska patrulja, ki zahteva dokumente. Prestrašen črnec policaju pomotoma izroči Leonardovo osebno izkaznico, ta jo vzame, jo obrača , gleda v osebno, pa v črnca, pa v osebno… Zmeden zgrabi voki toki in pokliče: “Šefe, lepo vas prosim, povejte mi, se je Titanik potopil ali je zgorel?”

Poglejte, draga dama.

Španci so se tudi mešali z Indijanci ob prihodu v Ameriko, pa poglejte, kakšni so sedaj:
http://media.canada.com/ff204c0a-f375-4bc5-91b0-f6cc14acdaa1/18mexicans3.jpg

Vsi so isti. Kje je raznolikost? Belci smo edina rasa, ki ima toliko različnih barv. Razmisli, če hočeš le izpasti kul, ker hodiš s črncem ali ga res ljubiš? V to močno dvomim. Ljubezen je le kemija. Pusti ga in si poišči Pravega Slovenca, da bosta lahko pripomogla k rasti Slovenskega naroda.

JE MOGOČE KDO OPAZIL, DA JE TEMA IZ LETA 2001??? VRJETNO NE….

Izdaja Bele Arijske Rase ter mešanje z podljudmi je smrtni greh. Svojo NESMRTNO DUŠO obsojaš na VEČNI PEKLENSKI OGENJ. Pomisli malo, kaj počneš.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close