Najdi forum

Rada bi vaše mnenje – partner mi je namreč predlagal, da bi poizkusila sex v troje. Se pravi jaz, on ter še nekdo drug (on je za žensko, vendar bi lahko bil tudi moški, če bi bila jaz za). Vem, da moški razmišljate drugače in je za vas sex samo sex, ljubezen pa je ljubezen. Tudi meni je partner rekel, da bi šlo zgolj za sex in da ne smem tega mešati z najino ljubeznijo. Vendar imam vseeno slab občutek ob misli, da bi ga videla z drugo. Zame je sex povezan z ljubeznijo pa pika. Kaj vi mislite o tem? Je kdo že imel to izkušnjo? Drugače pa se imava v sexu zelo fajn. Greva se razne igrice in moram reči, da sva poizkusila že vse živo (razen sexa z drugimi). Nimam se za zavrto in staromodno, le ljubezni in sexa ne morem ločiti. Pomagajte!!!

Hm, za moske je dojemanje sexa in odnosov vecinoma dokaj enostavno in povrsno. Ampak jaz mislim(pa nocem kvariti odnosa ali podobno), da gre pri taksnih “avanturah” za razvrednotenje zveze in odnosa. Seveda, sex je sex, ljubezen pa ljubezen, ampak ze ce gremo v pikolovstvo: spolni ODNOS. Gre za odnos med moskim in zensko(v nasem primeru), vsak odnos pa pusca v cloveku posledice. Kakrsenkoli odnos pusti sledi, ki se jih mogoce niti ne zavedamo, ali pa jih zavestno zanikamo, tudi pred sami seboj. In mogoce moski prevec enostavno vzamemo taksne igrice in se sploh ne zavedamo posledic. Jaz mislim da gre za razvrednotenje zenske kot osebe, do katere nekaj cutim in jo spostujem.

Maša

najprej bi moral razložiti, kako jaz gledam na ljubezen in sex, vendar bi predolgo trajalo.
Imam samo eno mnenje :
Ne naredi tega!

Zakaj mnogo bi lahko basal in pametoval, samo pravim, če si postavila vprašanje tukaj, tega nočeš narediti.

Ne delaj si škode, in ostani samo z njim, saj je še dosti igric 🙂

V življenju delamo vse mogoče stvari, edina lepota tega je, če delamo vse 100% iz srca in smo v to prepričani, če ti manjka 0.0000000000000000000000000000000000000000000000000000000001%

potem ne delaš 100% zato tega raje ne naredi. To je tako kot vakumsko pakiranje, najmanjša luknjica, pa se roba pokvari.

Še so vredne stvari na svetu.

Bojan

prepricana sem v to, da ce imas o tem pomisleke in nisi sigurna al ja al ne, pol je odgovor cist enostavn – ne.

tut jst si ne morm predstavljat mojga fanta z drugo med sexom, tk kot on najbrz ne bi sprejel sexa v troje se z enim fantom, ceprav je omenu tut to moznost. z vecimi prjatli sem se ze pogovarjala o tej temi, marsikomu se je to zdelo zanimivo, ampak nikoli se ne bi v kej takega spustili se z enim fantom…

ce nisi povsem prepricana, se zna zgodit, da ti bo kasneje zal.

pa lep pozdrav!

ne naredi tega….čisto enostavno povedano!!!!
Če te ima resnično rad in te SPOŠTUJE,bo to razumel,če pa te nima rad in te ne SPOŠTUJE,pa si bo slej ko prej našel kakšen “hobi” …ti pa priporočam TEMELJIT razgovor s tvojim partnerjem,tako da boš približno vedela,kako in kaj za na prej……meni je moja žena čisto dovolj in tudi v dvoje se da marsikaj početi,samo malo fantazije je potrebno…želja sexati v troje,ali grupni sex se mi zdi,da ni za dva,ki se imata resnično rada…

Pozdrav!

No bom pa jaz prvi, ki ti bom svetoval tako vrsto sexa!
Sam se ga okusil in moram reči, da je prava popestritev spolnosti! S partnerico sva se pred tem ogromno pogovarjala in prišla oba do zaključka da to poiskusiva. To sva storila še z eno žensko. Ker je ona izrazila željo, da bi poiskusila tudi z žensko, sva storila tudi to.
Po vsem tem sva se o tem še dosti pogovarjala in oba ugotovila, da to res ni vplivalo na najino ljubezen, kvečjemu poglobilo jo je, ker sva si zaupala še eno željo več.
Je pa res, da je ona priznala, da jo je med samim sexom malo “zabolelo pri srcu” , vendar je bilo hkrati vse tako erotično in “rajcig”.

Naj ti povem, da oba še vedno hrepeniva po takšnem sexu in ga jemljeva seveda le kot popestritev najinega odnosa!

Maša,

Moje osebno mnenje je, da je seks v troje vsekakor treba
poskusiti.

Pomembno pa, kaj je pri celi stvari tvoj motiv. Ce mu zelis le narediti
uslugo, potem se bojim, da bos zelo razocarana.

Ca pa te ideja vsaj malo ‘rajca’, t.j. ce bi tudi sama globoko v sebi
rada poskusila nekaj novega (npr. ce je tretji ona), potem
mislim, da je vredno poskusiti.

Seveda pa je pomembno, svojemu partnerju popolnoma zaupas
– ce mu ne, potem ima lahko cela zadeva katastrofalne posledice….

lp
Ruud

p.s. Ce se bos odlocila za: ne pozabi seks v troje je seks v troje, ne
seks dveh in gledalec/gledalka…

jaz se nebi dal v troje dol!

Hmm … ne vem.
Najbrz je v troje zelja vsakega spolnega navdusenca, skritega ali odkritega. Vendar mislim da jaz tega nikoli ne bom predlagal in tvegal v ljubezni. Naj ostanejo sanje.
Ps: Vprasanje ki mi je ta trenutek vzklilo : Ali sta ( si) se pripravljena deliti tudi drugim ? in Ali kdo ve, kje se bo to končalo ?

lp 5er Maša je pisal/pisala:
>
> Rada bi vaše mnenje – partner mi je namreč predlagal, da bi
> poizkusila sex v troje. Se pravi jaz, on ter še nekdo drug
> (on je za žensko, vendar bi lahko bil tudi moški, če bi bila
> jaz za). Vem, da moški razmišljate drugače in je za vas sex
> samo sex, ljubezen pa je ljubezen. Tudi meni je partner
> rekel, da bi šlo zgolj za sex in da ne smem tega mešati z
> najino ljubeznijo. Vendar imam vseeno slab občutek ob misli,
> da bi ga videla z drugo. Zame je sex povezan z ljubeznijo pa
> pika. Kaj vi mislite o tem? Je kdo že imel to izkušnjo?
> Drugače pa se imava v sexu zelo fajn. Greva se razne igrice
> in moram reči, da sva poizkusila že vse živo (razen sexa z
> drugimi). Nimam se za zavrto in staromodno, le ljubezni in
> sexa ne morem ločiti. Pomagajte!!!

Hmm … ne vem.
Najbrz je v troje zelja vsakega spolnega navdusenca, skritega ali odkritega. Vendar mislim da jaz tega nikoli ne bom predlagal in tvegal v ljubezni. Naj ostanejo sanje.
Ps: Vprasanje ki mi je ta trenutek vzklilo : Ali sta ( si) se pripravljena deliti tudi drugim ? in Ali kdo ve, kje se bo to končalo ?

lp 5er

Draga Maša!
To je sicer tudi moja fantazija, ampak le FANTAZIJA!!! Vem, da je nikakor ne bi mogla izvest v živo. Ker sklepam, da nekako podobno čutiva, ti to torej odsvetujem…
Razen, če sta s partnerjem skupaj le zaradi seksa, sicer pa sta ljubezen in zaljubljenost manjši del vajine zveze. če je tako, potem pa kar.
Jest svojega tipa nikakor ne bi mogla gledat, kako poriva, ali se niti dotika druge ženske. Še če se to zgodi pri kolegicah (ne porivanje, ampak dotikanje haaha), mi grejo lasje pokonci, čeprav poskušam ne sikat.
Imam pa srečo, da moj tip čuti isto…
Saj res, če že, koga sta pa mislila povabit na “menage a trois”??

Žal spolnost ne spada v področje ljubezni, ker ljubezen je na dosti višjem nivoju in če se tega ne razume dovolj se raje ne spuščajte v spolne igre.
Pozdrav…

Žal spolnost ne spada v področje ljubezni, ker ljubezen je na dosti višjem nivoju in če se tega ne razume dovolj se raje ne spuščajte v spolne igre.
Pozdrav…

Ja mačka, si res dobra. Si povedala točno to kar tudi jaz mislim. Moj fant je tudi za, še posebej ker so meni punce kar všeč, vendar bi bila ljubosumna, če bi on bil zraven. Taki eksperimenti so verjetno bolj primerni v “neresnih”zvezah oz. ko gre res samo za sex. Verjamem pa, da ne gledajo vsi sexa tako resno. In če sta oba za, potem kar. Maša ne počni pa nekaj kar ne želiš ali v kar nisi prepričana. Nekoč boš to lahko obžalovala.

Žio,
ne delaj ničesar kar je proti tvojim čustvom! ŠE dobro, da povezuješ seks z ljubeznijo, saj samo tisti seks kaj velja!

NE.
ZA LJUBLJENJE STA POTREBNA LE DVA.

Primerjava z živalmi:

1) Ena psica in dva psa – kako bi pa to zgledalo?
2)Dve psice in en pes. Neki ne bo v redu, mar ne !

Ha , Gregor! Na fotki imam 3 mačke enega na drugem in tri jelene enega na drugem (samiva spodaj, samec na njej, pa še en na njem). Torej tvoje teorija malo šepa!!!
LP

Živjo,če si v dilemi,pol ne poskušaj……..,
če pa želiš,je druga pesem.
pozdrav
alex

Oj a sta še vedno za sex v troje. In iz kje sta

Ti si pa optimist, tema je stara skoraj 20 let :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close