Najdi forum

Fantje POZOR!

Lep pozdrav!

no to vprašanje sm postavu že velikokrat, pa nism dobu natančnih odgovorov.Upam, da bo na tej strani drugače!

Vprašanje je popolnama preprosto!

FANTJE KOLIKO IMATE VELIKE PENISE (v trdnem stanju), V CENTIMETRIH?

TISTI Z NAD 20 cm , A VAS KAJ OVIRA?

HVALA ZA ODGOVOR!

Haj Jure!

v tako imenovanem trdnem stanju: 15 cm.
upam, da ti moj odgovor pomaga

AJD

cao

Mislim da je povprecje tm okol 16 cm. Pri meni 16,5cm. Pa itak ni vazna velikost ampak tehnika:)))))
lp

moj je velik 16cm pa še mal je levo ukrivljen.
lp

Moj je velik 15-16, sam je pa full debel, tko da ženske kr vriskajo.

Jaz sem pa gledu film Vroče noči na TVS1 in igralc je mel dolgega 33 cm.A verjamete? Mors si ga ogledat :))) Jaz pa nimam tak dolgega.BYE(14)

drkas z levo?

dobra šala, jaz pa kar od zadaj 🙂

jaz pa imam 17 cm, kar je dovolj zame

imam 21 in me slabost je v tem da s punco ne morema vseh polozajev .. drugac pa je ok

Dolžina sicer ni pomembna (ali pač). Jaz imam le 17cm pa sem povsem zadovoljen, kakor tudi ona.

Fantje, sej je vse super in lepo in prav… Ampak kokr jest vem je povprečje, ki se ga učijo kot podatek medicinci ene 13-15 centinov in ne več. To je prva stvar.
Druga stvar je, da vse punce, ki jih poznam in smo se o tej temi pogovarjali, pravjo, da so njihovi dosedanji partnerji bili kar precej znotraj tega povprečja. Maks ene +2 centina navzgor.
Tretje: jaz osebno sem sebi nameril ene 16, punca mi sicer zatrjuje 17, ampak jest sm skromne sorte, pa naj obvelja moja. Je čist zadost, ITAK je pa POANTA v tehniki in ne dolžini. Tehniko se da pa z leti izpopolnjevat, a ne!!!!!!

Pino

Fajn, vsi imate 17 pa 20 pa vec, js pa 13. No, vsej v eni stvari sem prvi pa ceprav v obratni smeri. Deluje pa ok, ce sem posten mi se prehitro pride.

Imaš samo 13, ker imaš manj kot 13 let 🙂

Moj pa je velik 17 cm, jaz in moja punca zadovoljna 🙂

Da, povprečje se giblje okoli trinajstice in nič višje.
Sam sem nameril dobrih šestnajst in sem bil presenečen. Čisto dovolj.
Pa lep pozdrav

Tudi jaz sem zadovoljen z mojimi 17 cm.

mene pa zanima za mojega pa si nikoli ne izmeri, niti meni ne pusti 🙁 sicer ni važno, ker sem več kot zadovoljna, samo vseeno me firbec mantra, kolk ma dolgega. v mehkem stanju sem enkrat izmerila, ker je pustil, ampak to ni realna mera. blo je pa ene 13-14 cm.. v trdnem stanju pa pravim nevem, bi pa rekla da je tam nekje med 16 in 18 cm.


Kolko pa sta stara?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close