Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kaj pa ovni ali ovnice ?

Kaj pa ovni ali ovnice ?

Kakšni in kakšne pa so pripadniki tega znamenja ?

Trmasti, vztrajni, ambiciozni, zelo družinski tip človeka… to ti lahko sebe opišem, ker sem ovnica. 🙂

Sem tretjič poročena, imela sem krepko preko sto ljubimcev, pa vam povem, da ni pravila, kateri so boljši. Čista bedarija je moškega označevati le na podlagi horoskopa.

Prav gotovo najboljše znamenje:))))))
(definitivno pa najbolj vztrajno).

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

Trmasti, definitivno. Hočejo imeti glavno besedo tudi takrat, če nimajo prav. Sicer pa zelo družinski, včasih že zapečkarski. Ampak zanesljivi, pošteni in dobrega srca. Če se jim ne zameriš.

Poldka pod to se pa 100% podpišem 🙂

Najboljše znamenje:):):):)

Astrološko je Oven blizu Marsu, Plutonu in Soncu. Je prvi znak v Zodiaku, simbol spomladi, nagona, energijske neodvisnosti in poguma. Oveni imajo veliko moč in energije, vedno so pripravljeni prevzeti spodbudo. So instiktivni in dinamični, včasih naredijo veliko napak prav na račun svoje impulzivnosti. Občasno se lahko zgodi, da se izražajo na grob in nevljuden način. Pogosto so Ovni označeni za egocentrične, ampak s tem jim delajo krivico. Lahko so romantični, potrebujejo ljubezen in sigurnost, vendar pa niso najboljši primer zvestobe. Znajo biti vodilni tako v poslovnem kot v privatnem življenju. Najbolj ustrezne kariere za Ovne so: oblikovalec, pisatelj, politik, igralec in vse tiste službe, kjer imajo možnost biti na vodilnih položajih in voditi. Ker je Oven najbolj vitalni znak Zodiaka pogosto svoje energijo usmerijo v športne aktivnosti. Ovni ljubijo hitrost in akcijo. Vse naštete lastnosti jih naredijo očarljive.

Zoprno znamenje. Moški ovni so pri zapeljevanju preveč vsiljivi, ko pa je stvar mimo, rečejo, da niso nikoli zares ljubili.

Meni so moški ovni obupni, vsiljivi, egoisti, nesramni, grobi, nezvesti. Kolk sem jih jaz spoznala so vsi isti, brez izjeme.

Ok no, da slišim komentarje o ovnicah. sem ovnica, pa me zanima… zase vem, da sem trmasta, da hočem imeti vedno glavno besedo, ogromno mi pomeni družina, zvestoba…

Evo, sem pripela eno kar obširno zadevo o ovnih.

Sicer pa bi rekla, da ovnice smo preveč posesivne, medtem ko same imamo rade veliko svobode, znamo biti maščevalne, če nas kdo prevara, arogantne do hinavskih in posmehljivih ljudi, burnih reakcij itd. Imamo pa tudi pozitivne lastnosti-ljubimo zvestobo, smo dobre in pozorne prijateljice, velikodušne, zavzamemo se za pravico in žrtve. Tako na kratko…

Pa izjemno direktne, iskrene in neritolizniške.

Pozable ste še povedat, da smo ful potrebne- no, vsaj jaz sem… hahah 🙂 pa lep deževen večer.


Ne le fulll potrebne seksa ne pEtnerja.. Haha
Smo zelo ukazovalne, vse hocemo in imamo prav, smo trmaste, znamo bit zleht, egocentricne, vedno imamo prav, prepirljive, ljubosumne, ne oproscamo ali zelo tezko.
Povsod glavne , ne toleriramo nic, o tud zelo hinavskeee ce je treba , ko se zameris si podpises smrtno obsodbo. Se ne damo.
Ce nam je kdo ovira., jo odstranimo in to na zelo hitr in ce je treba grob nacin.
Po domace, ne bos ti mene jebu.
Custva gojimo le v svoj prid.
No pa nicesar ne bomo pr8znali, ce bi nam skodilo.
Mar nam ni do nikogar, le do tistega ki nam vraca custva, nam kima… Smeeeh
Take smo.. Zajebane, delamo le za svoje dobro 😁

Ovnice, najbolj kurbljivo znamenje.

direktni, nepotrpežljivi, samovoljni, radi imajo stvari pod nadzorom.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close