Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kar tako pisati punci, ki ti zgleda simpatično

Kar tako pisati punci, ki ti zgleda simpatično

Pozdrav vsem,

star sem skoraj že 20 let, do sedaj brez resne zveze. Po naravi sem zelo komunikativen, kar pa mi pri spoznavanju prijateljic pride zelo prav. Večino punc spoznam v živo, me pa tudi zanima kako poteka spoznavanje punce preko socialnega omrežja, ki se mi “zdi” simpatična. Sam sem si odprl Tinder račun in seveda iz “heca” malo klikal. Seveda sem tu in tam, naletel na kakšno “punco”, ki je imela napisano ime socialnega omrežja v opisu. Seveda sem jih dodal na socialnemu omrežju, v mojem primeru je bilo to socialno omrežje Instagram. Da preidem k bistvu, zanima me, kako lahko z nepoznano osebo preko Instagrama oziroma drugih socialnih omrežji načnem pogovor? Kako iz navadnega spoznavanja/pogovora priti do morebitnega srečanja v živo? Meni vedno pridejo na pamet predlogi kot so “hej, kako si” kar pa mislim da je zelo slab in že iztrošen predlog. Verjamem pa tudi, da bo omenjeno vprašanje pomagalo še komu.

Hvala vsem za pomoč.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close