Najdi forum

Rabim ljubimca!

Zivjo.

Tezko verjamem, da to pisem, pa ajt.. mogoce se bom po tem bolje pocutila….

Stvar je taka:
Ze dolga leta se fokusiram na vse drugi, le na moske ne. Moske v smislu intimnosti in..saj razumete..no, ljubimkanja.
Na moske gledam prevec prijateljsko, kot da bi bila vsakem sestra, ajt, ce se tako izrazim.

Pa cetudi dobivam non stop neke komplimente, kako lepa sem, in & out, kako mam lepo postavo (ja, sem sportno aktivna in znam poslusat telo pri prehrani, kaj potrebuje in cesa ne) … in ni ga dneva, da me ne bi kdo osvajal.

Pa me vedno skrbi, da se ne smem kazat v “luci lahke gospodicne” in sem precej nedostopna, vztrajno nedostopna dokler ne odnehajo se slinit in smo prijateljski en do drugega naprej.

No, sedaj zadnje tedne prav sanjam pokonci, da se muckam z enim sarmantnim, neznim zrebcem nekje na kakem vikendu v naravi, kjer ni momenta da ne bi uzivala.

In kje naj najdem takega? Takega, ki ni ravno polozil vsako, ki je sla mim njega. Takega, ki bi znal bit tak cukrcek kot sem jaz?

Valda, da se ne mislim izpostavljat tu in pobirat telefonskih. Valda da ne mislim objavljat svojih podatkov.
Hocem le deliti te svoje misli tu z vami, ssj ima mogoce kdo kaksno idejo, kako naj se lotim teh zadev.

Pa hvala vnaprej 🙂

Živjo,

sam se pred kratkim razšel z punco iz Nizozemske saj je bila razdalja med nama žal prevelika in mi časovno ni shajalo z obiski. Iz katerega dela Slovenije si? Star sem 27 in se lahko mogoče zmenima za kakšen izlet in kosilo:) imaš mogoče facebook?

Lp,

Zetor

Živjo,

sam se pred kratkim razšel z punco iz Nizozemske saj je bila razdalja med nama žal prevelika in mi časovno ni shajalo z obiski. Iz katerega dela Slovenije si? Star sem 27 in se lahko mogoče zmenima za kakšen izlet in kosilo:) imaš mogoče facebook?

Lp,

Zetor

Hej,
vidim da imava podobne težave (želje), piši v zs pa kakšno rečeva 😉

Evo mene mazica tko kot ti😉

Pohotni slinavci so že ugriznili v vabo (fejk post).

Hahhahaah …. fukfehtarji ze pričeli z nakladanjem

teško verjamem , da to pišem, skratka nakladam najladam naldama nakladam kaj sm že hotu povedat, seveda vaba je že pogrizena en homo si ga kar fajn meče zdej na tele fehtarje hahahahaha

Katerih zadev? Nisi niti rekla kaj hočeš, smh.

… tud js bi potiškal s kakšno takšno razneženo ljubimko …

Jz pa ne bi raznežene ljubimke, ampak podivjano norico, woooha!¨

Hahah fak pc kok je to pateticno, dejte fantje no punca ma tezave ker se usi slinjo po njej zdej jo pa se vi kle pecate. Pc realno te razumem kaj hoces rect, odjebi folk zazivi na novo dub si fitnes partnerja al pa partnerico, ziv lajf pa pust te tipe. K bo cs bos vedla da si pripravljena za vezo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close