Najdi forum

Prvi poljub

Ziujo!
Stara sem 16 let in še nikoli nisem poljubila fanta. Gledala sm forume in usi pisejo da so mel francoza ze pr 13 al pa prej.. Zdej sm ze kr mau desperate in po tihem si kr zelim kr enga tipa na zabavi uzet is se z njim zecet zalizvt. Zanima me, če je vredno čakat da dobis fanta (kar bi lahko se kr trajalo) al je kul ce zabluzis na zurki? Res zeloo si zelim usaj obcutt kako se je kusvt..

za prvi poljub ti zelo priporocam da si najprj najds kksnga fanta da dubis izkusnje

Js sm svoj prvi poljub dobila šele pri 17. Pa mi ni žau da sm ga dobila tako pozno. 13 letniki so 7/8 razred in vrjem skor večina je poljubljanje vidla le po TV. Že samo poljub je nekaj intimnega in ne naredi česa da se boš potem počutila neprijetno

Jaz sem star 18 let in tudi se nisem imel prvega poljuba.
Samo enkrat 10 let nazaj je bil samo nek zlo zlo hiter dotik ustnic ampak ja res pravega poljuba pa se nisem imel.

To je res malo neobicajno, ker je vecina ljudi do te starosti ze zgubilo nedovznost, jaz pa niti poljuba se ne.
Nevem sej pomojem se bo moglo prej al slej oboje zgodit. Samo cakam na priloznost.

Sama sem prvic poljubla fanta pri 19. Sem isto hotela kar nekoga si dobit, samo da bi bilo mimo (poljub in sex). Samo sem pol spoznala fanta, ki je bil tocen tak, kot sem si zmeraj zelela in sem presrecna da se je vse to zgodilo z njemu 😀 Tako da cakaaaj – se splaca, ker tako ostanejo lepi spomini ;D

Sama sem prvic poljubla fanta pri 19. Sem isto hotela kar nekoga si dobit, samo da bi bilo mimo (poljub in sex). Samo sem pol spoznala fanta, ki je bil tocen tak, kot sem si zmeraj zelela in sem presrecna da se je vse to zgodilo z njemu 😀 Tako da cakaaaj – se splaca, ker tako ostanejo lepi spomini ;D

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close