Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Skrivni Flirt in podobne strani so Prevara

Skrivni Flirt in podobne strani so Prevara

Rad bi vam vzel nekaj pozornosti da se izobrazite o Prevari kot je novejša zmenkarska stran z imenom Skrivni Flirt.
Danes čez dan sem na Slo – Tech forumu odprl temo z naslovom “Skrivni Flirt in podobne strani so Prevara” ki je požela veliko zanimanja in je dosegla skupno preko 60 komentarjev. V tej temi jaz podrobno opišem moje nedavne izkušnje z omenjenim portalom v vseh dobro raziskanih in opisanih pogledih. V tej temi boste izvedeli prav vse kar bi vas lahko zanimalo v povezavi z Skrivni Flirt portalom in nekaj drugih sesterskih portalih istega mednarodnega podjetja z “imenom Festivus Media BV” ki vodi tovrstno prevaro po celem svetu.
Čeprav so mi to celotno temo na Slo-Tech Forumu brez tehtnega razloga izbrisali, sem jo uspel v izvirni celoti ponovno objaviti na sledečem naslovu:

https://drive.google.com/open?id=1pV5d1sxqJ3sXEh1qa3sIoRFbs81-2eIY42IDcxzo9Js

Vabim vse ki bi radi spoznali kruto resnico ki se okrog oglašuje kot sicer legitimna poštena in pač enostavno najboljša stran za tovrstne zmenke, njihov oglas najdete na Googlu med plačanimi oglasi in še kdo ve kje vse drugot po spletu. Vendar pa je realnost zelo drugačna od Maske za javnost za katero se skriva… Zagotavljam vam kvalitetno in šokantno branje ki vam bo morda celo prihranilo kaj denarja in slabe volje v primeru da bi morda postali slučajna žrtev te prevare.

Če boste presodili da gre tukaj za pomembne informacije ki bi jih javnost želela vedeti potem to povezavo prosim delite z svojimi prijatelji in znanci, da ne bo Slo-Tech forum-ova fašistična cenzura na koncu zmagala in preprečila tem dokazom v javnost kot to očitno namerno poskušajo, strahopetci…

To je zapisano pod Pogoji Uporabe na “Skriti Flirt” strani:

5.2
“Ta stran je namenjena razvedrilu in zabavi. Izrecni namen te strani niso srečanja v živo. Stran se uporablja za spoznavanje ljudi in za flirte z drugimi privlačnimi člani ali imitiranimi uporabniškimi profili. Festivus Media BV si izrecno pridržuje pravice do pošiljanja sporočil na to stran z ustvarjenih profilov. To so lažni profili, s katerimi se ni mogoče srečati v živo.”

Več podrobnosti pa najdete na povezavi v prejšnjem komentarju zgoraj.

Na Slo – Tech forumu so se nekateri posamezniki potegnili zame in zdaj je vsaj ena od tem spet aktivna, kar je povsem dovolj če bo to tudi zdržalo, tko da + za Slo-Tech zaenkrat. 🙂

Spet drugi iz Slo-Tech foruma so nato poskrbeli da Google ne najde te odprte teme če išče “skrivni flirt” , ta določen moderator se mi je nato z tem dejanjem še celo pohvalil…!

Res lepo od njega, velik človek ni kaj?

Ma lej. Jaz sem se iz firbca prijavil. In na beden, praktično prazen profil dobil kup sporočil od žensk, nekaj se jih je celo ponavljalo. Sporočila so kar deževala. Za odgovore naj bi jaz plačeval.

Ne razumem. A rabiš, da ti z rdečo napišejo ‘NATEG’ ? Takoj ko moraš plačevat, lahko veš, da nekaj ne štima. Za tovrstne plačljive strani, organizirane zmenke ipd. je pa že dolgo znano, da je večina fake in da tako samo vlečejo denar od naivnih.

Jaz sem od skrivnega flirta in ene podobne strani, dobil isto vabilo z istimi pravopisnimi napakami za dve razlicni zenski. Takoj sem se odjavil. Gre se samo za denar. Imajo enega ali vec moderatorjev, ki vlecejo denar od naivnih potrebnezev.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close