Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost A je fafanje prijatelju gejevsko?

A je fafanje prijatelju gejevsko?

Pozdravljeni,
Star sem 15 let in s prijateljem sva se dogovorila za skupno drkanje….nato sva razmišljala še malo višje. V glavnem prišla sva do fafanja drug drugemu in ne zanima če je to gejevsko da samo probava kakšen je občutek fafanja???

Fafanje je gejevsko tak jaz mislim

Ja samo če je že zaj neke cajta tak da skupno drkanje ni gejevsko zka bi blo pol fafanje sej nea fukata, ne

Fafanje ni gejevsko čist ok je
Povej kak se ti je zdelo

Meni se ne zdi gejevsko. Sem jaz tudi frendu fafal pa zato nisem gay, ker me fantje niso nikoli privlacili ampak samo punce. Je pa fajn obcutek, ko ga mas v ustih mmm…

Jaz bi rekel, da ni. Jaz sem imel podobne izkušnje z dvema. Pri prvem sva drgnila skupaj, enkrat probala tudi fafat, samo ker je imel zelo majhnega (kot moj palec sedaj), je bil občutek bolj bedn. Pri drugem pa sva poleg drkanja probala še penetracijo. Vsi imamo danes družine. Veliko mladostnikov sprobava spolnost z vrstniki s katerimi se druži in odrašča. Nekateri to probajo s svojim spolom, drugi imajo srečo in to počnejo z nasprotnim spolom. Se nimam za geja, ker se nismo poljubljali, objemali, božali, držali za roke in zaljubljeno gledali – bilo je le fizično sproščanje seksualne energije z nekom, ki je bil tam in ki smo mu zaupali. Prebral in slišal sem še za veliko podobnih izkušenj, tako da nisi edini. Probaj in uživaj, zaradi tega ti ni treba postati gej oz. ne najti punce, boš imel samo eno izkušnjo v življenju več.

Seveda da je to GEJ stvar!!! Hetero ne delajo tega mone trde retardirane!

Kam gre ta svet v k zarad takih ko ste vi!!! Laznivci geji svoje zenske pa doma zapostavljate

To smo počeli še kot otroci do zgodnjih najstniških let, ko se sploh še nismo zavedali, kaj počnemo, samo posnemali smo to, kar smo videli in slišali. In ne, to ni gey stvar ampak odraščanje. To otroci počnejo, raziskujejo in zaradi tega še niso geji.

Homoseksualci so na svetu že od kar se beleži zgodovina, v stari Grčiji je to bilo sprejemljivo, tako da bi po tvoje svet že zdavnaj moral iti nekam… Ta svet gre v K zaradi takih ozkoglednežev, kot si ti, ki so netolerantni do drugačnih.

Nisem gej, še manj pa lažnivec. Po tem, kakšne frustracije doživljaš ob branju teme, ki se te sploh ne tiče, bi pa prej rekel, da je tvoja žena zapostavljena, če si sploh sposoben imeti žensko ob takem odnosu do sočloveka.

ti si res retardiran, če kot otrok ližeš drugim kurce znači da si gej! fak.

Meni tudi to ni gejevsko, to je samo eksperimentiranje… Je treba probat tudi taksne stvari. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Slovenec+mb car, 01.08.2018 ob 12:43

Fafanje je gejevsko tak jaz mislim

070646627

 

 

Dokler je samo pri fafanju je to ok. Sem hetero vendar včasih paše malo igračkanja še s kakšnim kurcem. Naj te ne skrbi. Nič narobe.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close