Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ali je to sploh možno

Ali je to sploh možno

čez te praznike sem bil pri babici v kraju bogu iza nogu.
Z eno deklino v vasi sva se srečevala in prijateljevala.. Imale sva tudi 2x seks po par minut.
Sedaj mi ona pošilja sms.je, da je noseča.
Kolikor vem ženska rabi vsaj 15 in več minut seksa, da ima orgazem. Ona orgazma ni imela, ker sem jaz končal preje in to obakrat.
Kaj menite ali me izsiljuje (pa, da je seksala še s kom in sem jaz “trofeja”)?
Jaz sem star 19 let ona pa 15. Moja družina ima uspešno firmo in jaz imam namen študirati na faksu.
Kako naj ugotovim ali je otrok res moj in ali je ona sploh noseča z mano. Meni se zdi par dni po seksu prezgodaj, da bi ona vedela, da je zanosila.

upam da se norca delaš

aja
odgovor na vorašanje
seveda je lahko noseča. lahko zanise v dveh sekundah, dovolj je da tebi pride

mozno je da je noseca, tega pa se ne more vedeti, je se prekmalu.

potem pac ni s tabo noseca.

Ali si bedak, al se delaš bedaka, vsekakor pa imaš preveč časa…

Upam, da je noseča in se preseliš k njej na kmetijo.

https://www.youtube.com/watch?v=BLbuc06oRNk

Ženska doživi orgazem tako hitro, kot jo znaš “zrajcat”. Lahko je to v parih sekundah ali šele v parih urah. In da zanosi ne rabi orgazma. Za zanositev je potreben samo tvoj orgazem.

karte mi kažejo pravljica za lahko noč.čezčas bodo mogoče resnične, samo cez 5let ko prideš k pameti.

V tej drzavi je vse mozno.

Ja kuga s pa jajčka zvrklou po tamal greznc poba, če še ne veš za kuga ga maš? Mater s Rožle. Ti b jo okol ubrnu, dem se kušvou s tasmrdlivm šobcam, spod bi ga ji pa pid nosk tvaču. Drugč soj dečvi reč, nej stoji nardi, sam paz, de ji nau usa kri u gvavo stekva, k ti bo še ukp padva. Zej je kar je. Začni ime zbirat, na faks nauš šu, nau nč narobe čeuš sam špenglar al pa holcar, za vozičk pa mal ke po bouh pošpegej k se rablene lupince dobijo že zvo pocen. Tanarhuj od vzga skp je pa to, de si gauš mogu u tanartabol leth, ene par mescou na roke žlajfat. Konc je konc. Zasrou si ks napačno nivo prezgodi poorau. Jes b te s kisumu zelom očofou okol kepe, če b biu to moj deklič.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close