Najdi forum

samozadovoljevanje

Nevem kako nej vprašam a mam kr nekej težav. Moj problem je samozadovoljevanje! Sm stara 14 let in vsak dan se zadovoljujem vsaj 5 krat, včasih pa tud ko sm sama doma skori vsako uro. zelo me prvlačjo ženske in tud ko se zadovoljujem mislim samo na ženske in to me najbl zrajca. če pomislm na moške me sploh ne rajca. to pa počnem tko da se oblečm v najlonke žabe, hodm po hiši in se na ta način zadovoljujem. rada bi vedla če je zadovoljevanje na tak način sploh normalno za tako dekle k sm jest.
dejte mi povedat kaj nej nardim, da bi se tega odvadla, pa da nebi tok mislla na ženske. a sm mogoč zarad tega lesba? res, je da moški me sploh ne prvlačjo in se jih sploh izogibam. kaj nej nardim, da bi postala prava ženska?

Hm. Prosim, če bi mi lahko pisala na [email protected] in ti bova tam za Majo pomagali in se bomo pogovorili o vseh tvojih težavah. V tvojih letih spoznavaš sebe in svoje telo. Vem, marsikdo bi te obsojal, midve pa te ne bova, temveč ti bova pomagali.

Lp Anja

Nisi čudna. Imaš samo male probleme, katre je treba odkriti in odpraviti. Se strinjam z Anjo.

To ni čudno. Ljudje smo različni in vsakemu so vseč druge reči in zaradi tega nisi nič drugačna.

Ti si mlada, simpatična punca z manšo težavico, katero je treba odpraviti. Nekaj vprašanj in napotkov imava pripravljeni. Teba samo prosiva, da se upogumiš, nama pišeš in se bomo skupaj pogovorili in rešili tvojo težavico.

Nič posebnega…vsak v teh letih odkriva sebe in svoje telo na različne načine veš…

A ti pa več ne odkrivaš svojega telesa? 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close