Najdi forum

Prizadelo me je

Pozdrav,
Nebom anonimen ker to nikomur ne koristi ime mi je Kristjan, pc povedu vm bom eno zgodbo. Pred 9 leti sem prise v 1 razred l, tam sem zagledal punco v katero sem se nemudoma zaljubil. Cez leta se je ta ljubezen zelo povečala, iskren bom v 8 razredu mi je mami zbolela z krvnim rakom, uprl sem se lahko samo na sosolce, na oceta bolj tezko.ker je cel dan vodil podjetje in maimi vsak dan prinasal hrano. Cez 1 leto je umrla, mene je osebno zelo prizadelo saj sem ves cas krivil sebe zaradi trapari ki sem ji storil med njenim okrevanjem. Po njeni smrti se se ponovno zaljubil v Saro(od 6 do 8 se je ljubezen malo razgubila). Neprestano sem mislil nanjo, spraseval sem po blogih da bi mi pomagali kaj naj naredim. Njeno najboljso prijateljico sem vprasal ce se lahko malo pozanima da ugotovim ce cuti tudi ona kaj do mene saj bi bil pred njo v zivo veliko bol prizadet. Sporocila mi je da je zaljubljena v enega drugega ter da sem res dober prijatel(bestič) kar me je prizadelo ker sem seveda pricakoval prevec. Pred tem sem ji za valentinovo napisal pesem, kupil bombonjero ter rdeče vrtnice. 1 mesec po tem k sem ugotovil da ji nisem ravno zelo vsec sem se ponovno zaljubil vanjo vendar zdaj imam drugacne obcutke. Kadar jo pogledam je kod da bi videl angelja, neprestano mislim nanjo. Prijatelju sem tudi ze povedal da me zanjo skrbi kakor me je za mami pred smrtjo in res pomen mi skoraj vec kot druzina. Sploh ni besede ki bi opisale njeno lepoto, bistroumnost, nasmešek na njenem cudovitem obrazu ter njene prijaznosti. Po resnic neznam svojih obcutkov vec opisat😐. Prosim za pomoc pa prosim brez hejtov k mi res ni prijetno in ful sem obupan😍😍😍❤❤❤❤

Čuj ti!
Mislim, torej sem! To si ponavljaj
Drugače pa ji zapoj pesmico YO-ZO in Fredi Miler – Srnica, da ji izraziš kakšna srnica je
Cya nigga

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close