Najdi forum

Smola na avtosoli

imam kar naprej smolo v avtosoli kar sm že cetrtič padu na glavni. zdaj se sprsujem zakai mam kar naprej tako nesreco da nemorm naredit. moje uprasanje je če je še kdo imel podobne izkusnje kot jaz in kko je to odpravil?

največja napaka je pomoje ta, da se siliš v nekaj kar ti ne gre…saj pa ni obvezno da imajo vsi izpit za avto…če si 4x pado, je to že nekak pokazatelj, da ne znaš povezati teorije in prakse…. za normalno vožnjo (in tudi da narediš izpit) so pomoje pomembni: brezhibno teoretično znanje… pa ne nekaj na tričetrt…ampak popolno…. kot drugo moraš bit domač v avtomobilu, imeti občutek za vožnjo, širino avta, kak močno moreš pritisniti kuplungo, bremzo itd…. kot tretje je pomembna koncentracija…dobro se spomnim inštruktorja, ki mi je enkrat rekel…nesreče se ne dogajajo, ker ljudje nebi znali voziti..ampak ker niso pozorni….kot četrto..če si samozavesten, imaš znanje, avto dobro poznaš in si na izpitni skoncentriran, pol nebi smelo biti težav…če pa ti kaj od tega manjka pa verjamem da so laahko hitro težave….

hvala za odgovor

Ugotovi, kaj je narobe. Narediš kako ogromno napako ali več manjših? Jaz sem izpit sicer delala pred 20. leti, nanj sem šla po 12. urah (že prej je mami poskrbela, da sem znala voziti 😉 ) in prvič padla, ker sem baje naredila nekaj drobnih napak (gledanje v ogledala brez premika glave …) – no, bilo jih je preveč.
Drugače je moja sošolka 9 x delala izpit (za tolikokrat vemo), znanka pa 17 x.
Samo ne obupaj, ok?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close