Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost anketa – varanje in o tem in onem

anketa – varanje in o tem in onem

Prosim odgovorite po resnici 🙂

Starost:
Spol:
Imate fanta/punco? :
Kako dolgo?:
Ste ga/jo že kdaj prevarali?:
Če DA, ob kakšni priložnosti?:
Kaj vse ste s tem počeli (poljubljanje, šlatanje, sex, redna ali občasna srečanja …)?:
Zakaj ste varali?:
Je partner kdaj prevaral vas?:
Urejenost spodaj?:
Velikost orodja/prsi?
Ostalo, če še želiš kaj napisat:
Ocena ankete: 1-10

Starost: 23
Spol: M
Imate fanta/punco? : ja
Kako dolgo?: 5 let
Ste ga/jo že kdaj prevarali?: da
Če DA, ob kakšni priložnosti?: na rojstnem dnevu od prijatelja
Kaj vse ste s tem počeli (poljubljanje, šlatanje, sex, redna ali občasna srečanja …)?: poljubljanje in nato občasna srečanja…
Zakaj ste varali?: vznemirjenost, želja po čem novem
Je partner kdaj prevaral vas?: mogoče…nisem prepričan..
Urejenost spodaj?: pristrižen
Velikost orodja/prsi? 18
Ostalo, če še želiš kaj napisat:
Ocena ankete: 1-10 10

Starost: 29
Spol: ženska
Partner: Imam moža
Poznava se komaj 4 leta
Prevarala: lahko bi ga, pa ga nisem, ker vem, da to boli in tudi zato ker nisem hotla. Možu sem povedala za čustvena uhajanja. Seveda ga je prizadelo, ampak ker sva iskrena in odkrita en do drugega, sva ostala midva.
Priložnosti: lahko bi kontaktirala bivšega partnerja, pa ga kljub čustveni krizi v zakonu nisem hotela. Vem tudi, da bi lahko prizadela oba. Moža in bivšega. Namesto tega sem kontakte zbrisala.
Če me je prevaral? Ni me, je pa imel podobno težavo s svojo bivšo. Veliko vem o njej.
Urejenost spodaj: Ste na prodajni polici? Jaz nisem – to se tiče mene in mojega moža!!

Če želim še kaj napisat?

Dokler niso ranjena tvoja čustva, ne moreš razumeti, da prevara boli. In boli tudi, če te zapusti oseba, ki jo imaš res rad, pa ji tega nisi bil/a sporoben/na pokazat.

Ocena ankete: anketa je bedna, saj izraža firbec, spodbuja k nezvestobi in nima nobenega pametnega raziskovalnea ozadja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close