Najdi forum

mislim, da sem gej

Pozdravljeni!
Recimo, da mi je ime Manuell in sem pišem, ker res ne vem več kako naprej. Kmalu bom star 15 in ker malo zaostajam v razvoju glede na vrstnike sem visok sele 165 cm, penis imam dolg 13 cm. Zanima me narava, matematika, fizika rad kuham in berem. Že od malega pa sem za odtenek drugačen od ostalih. Vzburjajo me namreč moški.
V našem okolju je to še vedno nekako tabu in zato sem se počasi zaradi notranjega sramu odmaknil od sošolcev in se zaprl v svoj svet.
Izvor mojih depresij pa je, da se nimam nikomur zaupati. Zelo mi manjka nekdo, meni enak za pogovor. Že dlje časa iščem na spletu sebi enakega homoseksualca, vendar ugotavljam, da je večini gejev pomemben le seks. Tukaj pišem to z upanjem, da me najde nekdo, ki mi je enak hkrati pa se na vas obračam z vprašanjem, kaj naj storim.

LP

te razumem tudi sam sem bil v teh letih kot si ti sedaj in sem se že zavedal da sem gay in nisem upal nikomur povedati da me privlačijo moški. da me privlačijo moški oziroma fanti sem spoznal že pri 11 letih pri 15 sem bil že prepričan da sm gay. pač vem kako ti je večina vrstnikou išče sex to si tudi sam opazil to sem tudi jaz spoznal da je težko spoznati fanta kateri je gay in mu ni do sexa ampak klepet oziroma izmenjave izkušen in samega klepeta glede spolne usmiritve . verjami ni lahko biti gay pač prej ali slej boš moral nekomu povedati da si gay svetujem ti da ne hitiš to naredi ko boš čutil da moraš to narediti in pač svojo usmerjenost izdati staršem in bližnjim do takrat pa pač razišči svojo usmirjenost in ne obremenjuj se da si gay si normalen fant tako kot usi ne utepaj si v glavo da nisi normalen ali da je kaj narobe s teboj k to te bo samo travmiralo ker vem po sebi dougo časa sem se imel za nenormalnega bolanega k sm gay. prej ko se sprijazneš da si gay in se imaš sam sebe rad prej boš zaživel . če rabiš kak klepet nasvet ti z veseljam lahko dam kak nasvet kako sem se jaz boril s svojo usmerjenostjo in kaj sem prestajal

Ne skrbi nisi sam tudi jaz sem gej to sem spoznau že pri 10 letih ker sem rajši pogledal za kakšnim fantom zdaj sem star 15 ne obremenjuj se s tem si to kar si, vsak si zasluži biti srečen kot vsi drugi ,tudi jaz sem imel veliko skrbi en dan sploh nisem šel iz sobe , staršem ti ni potrebno povedati takoj lahko poveš tistemu ki mu najbolj zaupaš , ali pa samo nakazuješ da te privlači isti spol (ne pretirano) ,tako bo manjši šok kot če nekomu poveš direktno ,zato ker bodo to že prej opazili.

NAJPOMEMBNEJŠE zaupaj vase bodi to kar si ne prilagajaj se tako kot hočejo drugi ker tako ne boš nikoli srečen in ne pozabi da nisi sam , pomisli koliko je tudi znanih ljudi po svet ki so tudi istospolno usmerjeni in so uspeli ker so zaupali vase ne obupaj ,da bi te to kakorkoli ustavilo pri tvojih ciljih in v tvojem življenju. Tudi jaz te podpiram ker vem kako se počutiš.

Star sem 15

Hey. Ni lepsega kot si ga drkat s tipom se strinjate?

Če še nisi našel dodaj Snapchat lsendrej7

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close