Najdi forum

Pozdravljeni

Zanima me če antidepresivi pomagajo pri prebolevanju varanja. Moja žalost traja že več kot dve leti … ponoči slabo spim, razpoloženje niha. Mož mi stoji ob strani, se pogovarjava. Varanje je trajalo precej časa a vem da mi tega ne bo storil več. Nočem obsojanja, odločila sem se ostati.
Zanima me, če je kdo po takšni izkušnji jemal antidepresive in če so olajšali prebolevanje.
Hvala in lp

Nočem stran, ker mi je sicer lepo z njim

Verjetno bi malce pomagali, samo ne preveč pretiravat. Mogoče za začetek probaj take brez recepta. Deprim forte ali kaj…

Drugače pa po dveh letih bi že morala preboleti no.
Trenutno je pomembno, da ti mož stoji ob strani in ker mu verjameš, da ne bo več se je bolje osredotočiti na prihodnosti. Vsi smo v preteklosti naredili precej neumnih stvari, ampak to je treba preboleti in uživati naprej.
Čestitke za pogum in za svojo pametno odločitev, da ostaneš z možem.

Še enkrat, glej naprej, škoda je da bi te to zaviralo.

Pri meni je pomagalo samo to, da sem odšla stran. Takrat je bilo, kot da bi 1000 kg breme padlo z mojih ramen in spet sem normalno zaživela in bila vesela.
Tisti, ki te zmore varat, te nikakor ne ljubi. Ljubi samo sebe in svoje koristi, ki jih ima ob tebi.

Noben moški na tem svetu ni vreden tega, da si ob njem uničim svoje zdravje.

Ni normalno, da dve leti ne morete prebboleti varanja.
Kaj je tisto kar vam preprečuje naprej? Ste prepričana, da mu zaupate, kot pravite?
Mislim, da bi vi potrebovala psihoterapijo, antidepresivi so tudi opcija, ko vam bo, če bo strokovna oseba predlagala.

Uničuješ sebe in svoje telo zaradi druge osebe. Dolgoročno te bo pokopalo. Če ne gre brez antidepresivov potem nima smisla

Pri meni niso pomagali. Ker pa zraven dobiš še pomirjevala, sem vsaj spala.

Tudi jaz predlagam obisk kakega psihoterapevta- bo definitivno najbolj koristno. AD-ji so le bergla za pomoč na začetku. Vendar ne upajte na čudeže, ko jih boste pričeli jemati. Telo rabi svoj čas (2-4 tedne), da se odzove nanje.
Torej moj predlog bi bil: AD-ji in psihoterapevt vzporedno.
Ker glede na napisano sem prepričana, da je v vas kup nerazčiščenih težavnih zadev, ki vam grenijo življenje in onemogočajo mirno življenje.

New Report

Close