Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija ne-hodgkinov limfom in IP6 z inositolom

ne-hodgkinov limfom in IP6 z inositolom

Pozdravljeni!

Pred kratkim mi je prišla v roke knjiga IP6 z inositolom, Naravno zdravilo proti raku.
Ker so mi lani postavili diagnozo ne-hodgkinov limfom v začetnem stadiju, me ta tematika seveda zanima. Ali kdo pozna tablete Cell Forte with IP6 and inositol oz ali ima kdo kakšne informacije o njih? ali naj bi res pomagale pri zdravljenju rakastih obolenj?

očka

Lani so vam odkrili NHL v začetnem stadiju. Zanima me, kakšno zdravljenje vam je bilo
predpisano? Meni so tudi pred nekaj meseci odkrili NHL- folikularni v I.stadiju, sedaj pa
sem predvidena za obsevanje (nisem pa se še odločila). Prosim, če mi lahko odgovorite!

LP – vupica

spoštovani!

najprej so mi z operacijo odstarnili del bezgavke, kjer je nastala bulica. po operaciji pa mi je bilo predpisano obsevanje. kljub mnogim negativnim stališčem glede obsevanja, sem sledil uradni medicini. ker je bila stopnja radiacije nizka, predvidevam, tudi nisem imel nobenih posebnih spremljevalnih problemov.
seveda pa sem poskusal spremeniti prehrano, vkljuciti cim vec sadja in zelenjave, obiskoval bioenergetika in zacel jemati zivo vodo. tako da je bilo ob kontroli vse ok.

lp

New Report

Close